Advert

Öter Resmi Olarak MTDF. Genel Başkanlığına Seçildi.

Öter Resmi Olarak MTDF. Genel Başkanlığına Seçildi.
Öter Resmi Olarak MTDF. Genel Başkanlığına Seçildi. Ekspres
Bu içerik 2854 kez okundu.
Advert

Öter Resmi Olarak MTDF. Genel Başkanlığına Seçildi.

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu MTDF. Yaptığı genel kurul toplantısında kurucu genel başkan Mehmet Şerif Öter oybirliğiyle genel başkanlığa getirdi.

Kurucusu olduğu Mardin toplumsal dayanışma federasyonu MTDF’ genel başkanlığından bir buçuk yıl önce kendi isteğiyle istifa ederek İbrahim Aydın’a devr eden Mehmet Şerif Öter “ Yapılan genel kurul toplantısında resmi delegeler tarafından oybirliğiyle tekrar genel başkanlığa getirildi.

Başkan Öter kongreden sonra yaptığı konuşmada “Bundan yaklaşık bir buçuk yıl önce Mardin toplumsal dayanışma federasyonu MTDF. genel başkanlığından resmi olarak ayrılmış olsam da onursal başkan olarak her zaman federasyona katkı sundum, yönetim kurulu arkadaşlarımla ve 69 STK. Bileşenlerimizle gönül birliğiyle bağlı kaldık ve hep birlikte çalıştık. Bundan bir süre önce yönetim kurulumuz teşkilat başkanı ve en yaşlı üyemiz sayın Menduh Kavan başkanlığında yaptığı olağanüstü toplantıda, tekrar genel başkanlık görevine getirilmem konusunda arkadaşlarımın oybirliğiyle aldıkları karar benim için onurdur. Güvenlerinden dolayı, çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu günden sonra, eskiden olduğu gibi, tüm Mardin halkını kapsayacak şekilde yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sivil Toplum çalışmaları gönüllülük işidir. MTDF. Kurulduğu günden beri karşılıksız, halkın sorunlarını birebir takip eden, sorunları yetkili yerlere taşıyan, çözüm için takipçi olan, tüm Siyasi parti ve oluşumlara karşı samimi bir şekilde tarafsızlık hassasiyetine yüksek önem veren, Ama haktan ve Halktan yana taraf olan ilkeli bir sivil toplum örgütüdür. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada 12 yıllık sivil toplum tecrübemizle, birlik, beraberliğe azami önem veren bir anlayış ve ahenk içerisinde Görevimi ekip arkadaşlarımla birlikte yürüteceğim.  Yaptığım görev dağılımı ile ilgili önümüzdeki hafta Federasyonumuzun kurumsal sayfasında arkadaşlarımın sorumluluk alanlarını ve isimlerini paylaşacağım.  Özelde Mardin, genelde Ülkemiz için hayırlı olsun.” Dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Güler Yunus     2018-07-01 Hayırlı uğurlu olsun. Sn Öter’in geçmiş tecrübeleri Federasyona artılar katacaktır. Başarılar diliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
Vücudunuz B12 Eksikliğinizin Sinyallerini Verir!
İlk Cemre Havaya Düştü
İlk Cemre Havaya Düştü