Advert

Mardin Büro Memur-Sen tanışma yemeğinde buluştu

Mardin Büro Memur-Sen tanışma yemeğinde buluştu
Mardin Büro Memur-Sen tanışma yemeğinde buluştu Ekspres
Bu içerik 849 kez okundu.
Advert

Mardin Büro Memur-Sen tanışma yemeğinde buluştu.

Büro Memur Sen Mardin Şube başkanlığı, Kızıltepe de bulunan üyelerle yemekte buluştu.

 

Memur Sendikaları Konfederasyonuna (MEMUR¬SEN) bağlı Büro Memur ¬Sen Kızıltepe Temsilciliği üyeleri tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

 

Kızıltepe de düzenlenen yemeğe, Mardin Memur Sen il Başkanı Mustafa Aydın, Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, Mardin Şube Yöneticileri Lokman Öney, Murat Muratoğlu ve Mehmet Derviş Batur, Kızıltepe Temsilcisi Abdulkadir Dilen, Eğitim Bir Sen  Kızıltepe Temsilcisi  Tarık Yılmaz, Kızıltepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Kızıltepe Sosyal Güvenlik Müdürlüğü, Kızıltepe Vergi Müdürlüğü, Kızıltepe Mal Müdürlüğü, Kızıltepe Nüfus Müdürlüğü, Kızıltepe Adliyesi ve Kızıltepe Kaymakamlık ve Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü teknisyen yardımcıları ve üye memurlar katıldı.

Yemekte konuşma yapan Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, "Yemeği sendikalarına yeni katılanların birbirleriyle tanışıp kaynaşmaları maksadıyla düzenlediklerini söyledi.

Unat, “ Sendikamız içinde bir bütünlük sağlamak, kaynaşmak, birlik ve beraberlik için düzenlemiş olduğumuz bu yemeğe teşriflerinden dolayı Mardin Memur Sen il Başkanı Mustafa Aydın ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Yemeğe katılan Kızıltepe Temsilcisi Abdulkadir Dilen ise, "Yapılan bu tür organizasyonlar üyelerin bir araya gelip kaynaştığı, sorunlarının masaya yatırıp çözüm yollarının arandığı, deneyimin paylaşıldığı ortamlardır. Bu tür organizasyonların devamını diliyoruz'' şeklinde konuştu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!