Advert

Eri: “Ak Parti Mardin En Çok Oyunu Artıran 6. İl oldu”

Eri: “Ak Parti Mardin En Çok Oyunu Artıran 6. İl oldu”
Eri: “Ak Parti Mardin En Çok Oyunu Artıran 6. İl oldu” Ekspres
Bu içerik 859 kez okundu.
Advert

Eri: “Ak Parti Mardin En Çok Oyunu Artıran 6. İl oldu”

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “24 Haziran seçimlerinde oyunu en çok arttıran 6. İl olduk. Bizlere bu teveccühü gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

 

24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti Genel Merkezinde 81 ilin il başkanlarının katıldığı ilk Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantının içeriği ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “24 Haziran seçimlerini alnımızın akıyla atlatmamıza vesile olan Allah’a hamd olsun. Bizler elimizden gelenin çok daha fazlasını yerine getirmeye çalışarak 24 Haziran’da yapılan seçimlerin hazırlıklarını tamamladık seçimlere girdik.

Ülkemiz ve bölgemiz 2002’den önce çok sıkıntılı yılların yaşandığı o köhnemiş zihniyetten, artık huzurun daha hakim olduğu ve ülkemizin tüm dünyada hatırı sayılır bir konuma geldiğini görmek bizlere farklı bir güven veriyor. AK Parti Mardin Teşkilatı olarak bu huzur ve güven ortamının sağlanmasında katkımızın olduğunu görmek önümüzdeki yerel seçimler için umut verici bir durumdur. İller bazında yapılan istatistiki bilgilere göre Hakkari ve Şırnak’ın yanı sıra Mardin ilimizde AK Parti’nin en çok oyunu artırdığı 6. İl oldu. Bu başarı tüm Mardin halkının başarısıdır. Başarıda en büyük etken sahibi olan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum” bilgilerine yer verdi.

HDP’nin oylarının düştüğünü gördüklerini dile getiren İl Başkanı Eri, “AK Parti’nin politikası istikrardan ve huzurdan yana olduğu için başarı her zaman kaçınılmaz olacaktır. İnsan odaklı, hizmet stratejileriyle dolu olan AK Partimizin önümüzdeki seçimlerde daha anlaşılır olacağı ve oylarını çok daha fazla arttıracağına olan inancımız tamdır. Ben tekrar tüm teşkilatımıza ve Mardin halkına teşekkür ediyorum. Amacımız her zaman icraattan yana olacaktır.” Dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!