Advert

Yomak İle Erdeve Ailelerinin mutlu günü

Yomak İle Erdeve Ailelerinin mutlu günü
Yomak İle Erdeve Ailelerinin mutlu günü Ekspres
Bu içerik 2919 kez okundu.
Advert

Yomak İle Erdeve Ailelerinin mutlu günü

Kızıltepe Belediyesi Özel Kalem Müdürü Halil Yomak, düzenlenen düğün töreniyle yaşamını Merve Erdeve ile birleştirerek dünya evine girdi.

AK Parti önceki dönem il gençlik kolları başkanı ve Kızıltepe Belediyesi Özel Kalem Kalem Müdürü Halil Yomak, yaşamını Mardin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan Merve Erdeve ile birleştirdi.

Mardin Yay Grand Oteli'nde düzenlenen törene ilgi yoğun oldu. Düğünün yapıldığı salona el ele gelen Gelin Merve Erdeve İle Damat Halil Yomak, mesai arkadaşları olan gençlerin oluşturduğu sevgi koridorunun arasından alkış ve zılgıtlar eşliğinde giriş yaptı. İlk danslarını konfeti ve ışık gösterileri altında yapan gelin ile damadın mutluluğuna yakın akrabaları da ortak oldu.

Çalınan yöresel müzikler eşliğinde oluşturulan uzun halay halkalarının arasında yerlerini alan ve gönüllerince eğlenen genç çiftin nikahı da davetlilerin huzurunda yapıldı.

Mardin Valisi ve Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Artuklu Kaymakamı ve belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hakan Kafkas, Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, AK Parti önceki dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Mardin Büyükşehir Belediyesi Basın Müdürü Merve Erciyes ile Fuat Erdeve'nin şahitliğinde mutlu bir evlilik için gür bir sesle davetlilerin huzurunda bir birlerine bir kez daha 'evet' diyen Gelin Merve ile Halil Yomak çiftine evlilik cüzdanını Mardin Valisi Mustafa Yaman verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın genç çiftlere olan üç çocuk hatırlatmasıyla söze başlayan Vali Yaman, üç çocuk sayısının artık 5'e çıktığını, Merve ve Halil Yoman çiftinden en az 5 çocuk beklediklerini belirterek, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün pastasını birlikte kesen Merve ile Halil Yomak çifti, çalınan yöresel müzikler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde mutluluklarını dostlarıyla paylaştılar.

Damat Halil Yomak'ı AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları yönetimi ile MKYK'da görev alan arkadaşlarının da düğün için Mardin'e gelerek mutlu gününde kendisini yalnız bırakmamaları dikkat çekti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!