Advert

Taziye Evi Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Taziye Evi Yapım Çalışmaları Devam Ediyor
Taziye Evi Yapım Çalışmaları Devam Ediyor Ekspres
Bu içerik 1867 kez okundu.

Taziye Evi Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Kızıltepe Belediyesi Merkez mahalle ve Kırsal mahallelere toplamda 13 taziye evi yapım çalışmalarına devam ediyor.

Sosyal belediyecilik ilkesi ile çalışmalarını çeşitli alanlarda sürdüren Kızıltepe Belediyesi, mahallelere taziye evi yapımına başladı. Atatürk Mahallesi, İpek Mahallesi ve Ersoylu Mahallesinde başlatılan taziye evinin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Taziye evlerinde çay ocağı, dinlenme alanı, tuvaletler, abdest alma yerleri ve depo bulunuyor. Yapılan bu anlamlı çalışma ile mahallelerin önemli bir ihtiyacı da giderilmiş olacak

Başlatılan çalışma kapsamında Kırsaldaki mahallelere taziye evlerinde 1 ay önce başlatılan çalışmalarda Damlalı, Dikmen-Otluca, Sandıklı, Kalaycık, Arıklı-Atlıca, Oda-Kılıçlı Mezrası, Tarlabaşı, Fesliğen, Demet, Çiçekli deki Kırsal mahallelere taziye evleri inşa ediliyor. Vatandaşların taziyelerini daha iyi ortamda kabul etmesini sağlamak için başlatılan çalışmalar kapsamında çalışmaların aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ; “İlçemizin her mahallesine hizmet götürmeye devam ediyoruz. Hiçbir mahallemiz ve vatandaşımız bize hizmet yapılmadı demeyecek. Belediyenin hizmetinden herkes yararlanacak sosyal belediyecilik anlayışıyla her vatandaşımıza ulaşarak, sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadınlar Erkeklerden Uzun Yaşıyor
Kadınlar Erkeklerden Uzun Yaşıyor
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da