Advert

Ertaş Ailesinin Mutlu Günü

Ertaş Ailesinin Mutlu Günü
Ertaş Ailesinin Mutlu Günü Ekspres
Bu içerik 5290 kez okundu.
Advert

Ertaş Ailesinin Mutlu Günü

Bölgenin tanınmış Kalp uzmanlarından, Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi Kardiyologu Doç.Dr. Faruk Ertaş’ın kardeşi Mehmet Ertaş Kızıltepe’de yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesinde bir çok ilk’e ve başarılı ameliyatlara imza atan bölgenin tanınmış kalp uzmanlarından biri olan Kardiyolog Doç. Dr. Faruk Ertaş´ın  kardeşi Mehmet Ertaş, hayatını amcasının kızı Emine Ertaş ile birleştirerek mutluluğa adım attılar.

Kızıltepe ilçesinde bir düğün salonunda yapılan genç çiftin Düğününe Doç. Dr. Faruk  Ertaş´ın sevenleri, dostları, meslektaşları ve Gelin-Damat’ın ailesi ile yakınları katıldı. Genç çift Salonu dolduran davetliler ve aile fertleriyle halaylar çekip, dans ederek, çeşitli oyunlarla mutluluklarını davetlilerle paylaştılar. Takı töreninin olmadığı düğünde geline  takılan altınlar dikkat çekti.

Resmi nikahları Düğün salonunda kıyılan Gelin Emine Ertaş ile Damat Mehmet Ertaş´ın  nikah şahitliklerini ise Dicle Üniversitesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim üyesi   Prof. Dr. Uğur Çelik, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyon  ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti  Başkanı Mehmet Çelik, Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar  Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü, Gazeteci Yazar Ahmet Ay ve Mardin Toplumsal Dayanışma Derneği  Federasyon Başkanı Mehmet Şerif Öter yaptı. Atılan imzaların ardından Çiftin  evlilik cüzdanını Gazeteci-Yazar Ahmet Ay verdi. Ay” En iyi günde ve en kötü günde beraberliğinizin devam etmesini diliyorum. ” temennisinde bulunurken, diğer nikah şahitleri de mutluluklar dilerdiler.

Davetliler ve yakınları kırmayıp arada halaya katılan ve meslekteki başarısını oyunda gösterirken Doç. Dr. Faruk Ertaş, davetlilerin masaları tek tek dolaşarak misafirleri ile ilgilendi.  Ertaş ” Davetimize icabet ederek Bu mutlu günümüzde yanımızda olan, bizleri yalnız bırakmayan, dost, tanıdık, akraba ve misafirlerimize teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!