Advert

Kızıltepe 1946 spor Teknik Direktör Feridun Dündar ile anlaştı

Kızıltepe 1946 spor Teknik Direktör Feridun Dündar ile anlaştı
Kızıltepe 1946 spor Teknik Direktör Feridun Dündar ile anlaştı Ekspres
Bu içerik 2357 kez okundu.
Advert

Kızıltepe 1946 spor Teknik Direktör Feridun Dündar ile anlaştı

Yeni sezona yenilenmiş ve iddialı olarak başlamayı hedefleyen Kızıltepe 1946 Spor takımın başına tecrübeli bir isim olan Teknik Direktör Feridun Dündar ile anlaştı.

 

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir basın toplantısı ile kamuoyuna açıklanacak olan Kızıltepeli işadamının sponsorluğunda yeni bir başlangıç yapan Kızıltepe 1946 spor Bir çok takımda hocalık yapan ve UEFA A Lisansına sahip Teknik Direktör Feridun Dündar ile 1 yıllık mukavele imzaladı.

Bu yıl BAL ligine çıkmayı hedefleyen ve bu yönde çalışmalarını ve transferlerini yapan Kızıltepe temsilcisi Kızıltepe 1946 spor imza attırdığı yeni hocasının istekleri doğrultusunda transferlerini tamamlayıp sezona hazırlıkları için kampa girecek.

 

Kızıltepe 1946 Spor kulübü başkanı Sabahattin Derin, yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Hatip Şeran’in hazır bulunduğu imza töreninde 1 yıllık mukaveleye imza atan yeni Teknik Direktör Feridun Dündar, Hedefi olan ve bu yönde çalışma içinde olan Kızıltepe 1946 spor’da görev almaktan memnunluk duyduğunu belirterek hedeflerinin başarının yanında önümüzdeki dönemler için altyapıya da önem veren bir çalışma içinde olacaklarını söyledi.

İmza töreninde yönetim adına açıklamalarda bulunan Kızıltepe 1946 Spor kulübü basın sözcüsü Hatip Şeran ise çalıştırdığı takımlarda başarılı olmuş tecrübeli bir hoca ile anlaştıklarını belirterek 20 Eylül’de başlaması beklenen yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak için 10 Ağustos’ta takımın top başı yapacağını ve bayramdan sonra Nevşehir’de 10 günlük kampa katılacağını söyledi.

Kızıltepe’nin futbolda hak ettiği yerde olmadığını söyleyen Kızıltepe 1946 Spor kulübü başkanı Sabahattin Derin’de, Kızıltepe sevdalısı iş adamının desteği ve katkıları ile Kızıltepe’de futbolun eski heyecanı ve başarıyı yakalayacağını belirterek, Hedeflerinin her sezon bir üst lige yükselmek olduğunun altını çizerek Futbolseverleri takıma sahip çıkmaya davet etti.

Feridun Dündar Kimdir

İlk olarak Bugsaş spor'da Antrenörlük hayatına başlayan ve UEFA A Lisansına sahip 01 Ocak 1970 Yozgat doğumlu Feridun Dündar Teknik Direktörlük kariyerine sırasıyla şu takımlarda devam etti; Sincan Belediyespor, Yozgatspor, Van Büyükşehir Belediyespor, Bandırmaspor, Sorgun Belediyespor, Bartınspor ve Şefaatli Belediyespor.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor