Advert

Yeşilay ile Müftülük Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Yeşilay ile Müftülük Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
Yeşilay ile Müftülük Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Ekspres
Bu içerik 288 kez okundu.
Advert

YEŞİLAY İLE MARDİN İL MÜFTÜLÜĞÜ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Mardin Şubesi ve Mardin İl Müftülüğü arasında  “Sağlıklı yaşam, teknoloji bağımlılığı ve zararlı alışkanlıklar” konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

 

“Yeşilay ile her zaman işbirliği içinde olacağız”

Mardin il Müftüsü İsmail Çiçek, “Yeşilay Mardin Şubesi ile yapılan işbirliği protokolünün özellikle kuran kursları için yararlı olacağını, müftülük olarak her zaman Yeşilay’ın çalışmalarını takdir ettiklerini, bağımlılıklar, sağlıklı yaşam ve zararlı alışkanlıklar konusunda müftülük camiası olarak özen gösterdiklerini, bundan sonra da Yeşilay Cemiyeti ile irtibat halinde olacaklarını” belirtti.

Yeşilay Mardin Şubesi ile Mardin Müftülüğü arasında yapılan işbirliği protokolü uyarınca ilçe müftülüklerinin bilgi ve onayı ile hayata geçirilecek, katılımcı gençlere sağlıklı yaşam, teknolojik bağımlılıklar konusunda bilgilendirme yapılacak.

 

Hedef Gençleri Bağımlılıklara karşı Korumak

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu ise, “Müftülüklerin en az Yeşilay Cemiyeti kadar bağımlılıklar konusunda duyarlı olduklarını, bu işbirliğinden dolayı memnuniyet duyduklarını, bundan böyle de diğer kurumlarla aynı işbirliği içinde olacaklarını ve gençleri zararlı alışkanlıklardan koruyacaklarını” ifade etti.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!