Advert

AK Parti Mardin Kadın Kolları Kongre için Ankara’da

AK Parti Mardin Kadın Kolları Kongre için Ankara’da
AK Parti Mardin Kadın Kolları Kongre için Ankara’da Ekspres
Bu içerik 678 kez okundu.
Advert

AK Parti Mardin Kadın Kolları Kongre için Ankara’da

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanlığı Cumartesi günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan 5’inci olağan Kongre’ye katılmak üzere Ankara’ya hareket etti. 2 otobüsle Ankara’ya hareket eden Mardin heyeti Kongreye yaklaşık 100 kişilik bir ekiple katılacak.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri Konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “AK Parti Kadın Kolları 81 ilde yapmış olduğu yereldeki kongrelerle yönetimleri daha taze, daha dinamik hale getirdi. Şimdi sıra işin final kısmına geldi. Cumartesi günü yapılacak olan kongreye inşallah iki otobüsle katılım sağlayarak, AK Partimizin gücüne güç katacağız. Arkadaşlarımız tüm hazırlıklarını tamamladılar. Allah’ın izniyle en kısa zamanda yola çıkarak kongremizi tamamlayarak Mardin’e geri döneceğiz. Mardin olmak üzere AK Parti’nin yapmış olduğu tüm kongreler büyük bir teveccühle tamamlanmıştır. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde de tüm zamanların en büyük katılımını ve coşkusunu bekliyoruz”.

 

Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’ne yaklaşık 100 kişilik bir ekiple katılacaklarını belirten AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz kongrenin büyük bir coşkuyla geçeceğini temenni ediyorum. Türkiye’nin 81 ilinden katılacak olan arkadaşlarımız ile kongre coşkusunu yaşamış olacağız. ‘Güçlü Kadın Güçlü Türkiye’ sloganıyla gerçekleştireceğimiz kongrede, kadının ülkemize ve geleceğe yönelik yapmış olduğu güçlü katkıyı bir kez daha gözler önüne sermiş olacağız. Ben şimdi den Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongrenin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” Bilgilerini paylaştı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!