Advert

Başkanı Aydın, Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı

Başkanı Aydın, Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı
Başkanı Aydın, Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı Ekspres
Bu içerik 1181 kez okundu.
Advert

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Aydın, Bakanı Soylu’nun toplantısına katıldı

Trabzonspor sevdalısı, Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Ak Partili Trabzonlu siyasetçiler onuruna verdiği kahvaltı proğramına katıldı.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri, Ak Parti Trabzon İl ve İlçe teşkilatları ve Ak Partili belediye başkanlarına içişleri bakanlığında verdiği kahvaltıya Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın’da onur konuğu olarak katıldı.

Toplantıya davet edildiği ve katılım sağladığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Aydın, Toplantı sonrası İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ile bir süre görüşme fırsatını bulduğunu da aktardı.

Görüşme için kendisine böyle bir imkan tanıdığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ettiğini belirten Aydın şunları söyledi:

“Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı olarak Ankara’da yapılan kahvaltı programına katıldım. Burada bulunmaktan dolayı çok memnun oldum. Bizler Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak kardeşlik programları, kardeşlik projeleri kapsamında birçok faaliyette bulunduk. Yaklaşık bir hafta önce bir Çanakkale gezisi oldu çok verimli geçti. İnsanların birbiriyle kaynaşması kardeşçe duygular içinde olması bizleri sevindiriyor. Daha önce Trabzon’a geziler düzenledik. Trabzonlu kardeşlerimiz Mardin’e geldi. Kızıltepe’de hamsi festivali düzenlendi. İnşallah bizde Trabzon’da bulgur festivali düzenleyeceğiz. Amacımız Tüm ülkemizde birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmektir. Bu konuda bizlere destek veren başta içişleri bakanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

İçişleri Bakanlığı Kardeşlik Proje Koordinatörü Ahmet Külekçi ile birlikte, Ankara’daki proğramda Kızıltepe Belediyesi ile kardeş belediye olan Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini de belirten Aydın şunları söyledi:

“Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç beni Ortahisar Belediye teşkilatında görmek istediğini ifade etti. Bu davetten dolayı Ortahisar Belediye başkanına teşekkür ediyorum. Teşkilatta yer almak beni mutlu etti ve bu bana büyük bir onur verdi.”

Başkan Aydın, “Biz Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği olarak bundan sonra da Trabzon’da olsun başka illerimizde olsun bu tür kardeşlik projelerine devam edeceğiz. Bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen başta içişleri bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor