Advert

Tayini Çıkan Tapu Müdürü Saruhan Veda Ziyaretlerinde Bulundu

Tayini Çıkan Tapu Müdürü Saruhan Veda Ziyaretlerinde Bulundu
Tayini Çıkan Tapu Müdürü Saruhan Veda Ziyaretlerinde Bulundu Ekspres
Bu içerik 3508 kez okundu.
Advert

TAYİNİ ÇIKAN KIZILTEPE TAPU MÜDÜRÜ SARUHAN VEDA ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

Kızıltepe’de Uzun süre ilçe Tapu müdürlüğü yapan ve Şanlıurfa Haliliye ilçesine tayini çıkan Dr. Haluk Saruhan çeşitli kurum ve STK’lere veda ziyaretinde bulundu.

 

Memurluk hayatının büyük bölümünü yönetici olarak geçiren ve yaklaşık 15 yıl Kızıltepe ilçesinde asil ve vekil olarak Tapu müdürlüğü görevlerinde bulunan Haluk Saruhan Haliliye ilçesine tayini çıkması nedeniyle çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ve STK ziyaretleri kapsamında Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetine veda ziyaretinde bulundu.

 

Cemiyet ziyareti esnasında Saruhan’ı Cemiyet başkanı M.Halit Solhan ve yöneticiler Mehmet Aslan ile M.Ali Demir karşıladı. Bir çok şehirden büyük Kızıltepe ilçesinde başarılı bir dönem geçiren ve bir çok kişiden takdir gören DR. Haluk Saruhan aynı zamanda Yakın doğu üniversitesinden Kamu Hukuku bölümünden mezun olduktan sonra bu dalda doktora yaptı. Çeşitli yayınlanmış makaleleri de bulunan Saruhan “Kat Mülkiyetine Getirilen Yenilikler” konulu bir de kitabı yayınlanmış bulunmakta.

 

Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Saruhan, Bir gün öncesinde yakın dostları ile veda yemeğinde bir araya geldiğini ve çeşitli veda ziyaretlerinde bulunduğun, bu kapsamda cemiyet ziyaretinde bulunduğunu belirterek, “Kızıltepe’de ki mesleki maratonumun sonuna gelmiş bulunmaktayım, dostlarımla bir araya geldiğim veda ziyaretlerinde çok duygusal anlara tanıklık ettim, bu ziyaretlerde anılar çiçeklendi kalbimde. Ben görev yaptığım süre zarfında mesai arkadaşlarımın her zaman başarılı olmasını istedim  ve bu yönde çalışma içinde oldum. Uzun yıllar birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarım olsun edindiğim dostluk ve arkadaşlıklar olsun varlıkları hep içimi ısıtacak sevgiyle dolu olacak.” Şeklinde duygularını ifade eden Saruhan,  hayatta her zaman insanın bir hedefi olması gerektiğinin altını çizerek, “ Kızıltepe’de ki görevimi gönül rahatlığı içinde tamamlamış olmamdan dolayı mutlu ama ayrılıyor olmaktan dolayı tatlı bir burukluk yaşıyorum.” Şeklinde konuştu.

Cemiyet başkanı ve cemiyet yöneticileri de Saruhan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, görev yaptığı süre içinde vatandaşa olan olumlu yaklaşımı ve işlerin aksamaması için gösterdiği çabadan dolayı kendisini kutlayarak, yeni görev yerinde başarılar dilediler.

Mesai arkadaşları ve yakın dostlarıyla veda yemeğinde bir araya gelen Tapu müdürü Dr. Haluk Saruhan, gecede, görev yaptığı süre zarfında Tapu ve Kadastro genel müdürlüğünün düzenlediği tüm etkinliklerinde sunduğu katkılardan dolayı Bölgenin ünlü aşçısı ve yemek ustası Hikmet Ölçer'e bir teşekkür plaketi sundu.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor