Advert

Kızıltepe Cengiz Topel Caddesi dekoratif led ışıklarla donatıldı

Kızıltepe Cengiz Topel Caddesi dekoratif led ışıklarla donatıldı
Kızıltepe Cengiz Topel Caddesi dekoratif led ışıklarla donatıldı Ekspres
Bu içerik 3886 kez okundu.
Advert

Kızıltepe Cengiz Topel Caddesi dekoratif led ışıklarla donatıldı

Sosyal ve kültürel belediyecilik alanında çalışmalarını sürdüren Kızıltepe Belediyesi, ilçeye görsellik katma çalışmaları kapsamında Cengiz Topel Caddesinde dekoratif LED ışıklandırma çalışması gerçekleştirdi.

 

Yapılan dekoratif LED aydınlatma çalışmasıyla ilgili olarak Kızıltepe Belediye başkanlığından yapılan bilgilendirme metninde şu bilgilere yer verildi:

Yaptığı her çalışmayla ilçeye güzellikler katan Kızıltepe Belediyesi, şimdide Tepebaşı Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde yaptığı dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla ilçeye güzellikler katmaya devam ediyor. Daha önce Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş’ın talimatıyla Cumhuriyet Meydanı’na, Şanlıurfa Caddesi başlangıcından Eski Hükümet Konağı’nın bulunduğu cadde bitimine kadar dekoratif led ışıklandırma çalışması yapılırken; tarihi İpek Yolu Caddesi, Eski Hastane Caddesi ve Vatan Caddesi’nde başak motifli LED aydınlatma çalışması yapılmıştı. Şimdide Cengiz Toper Caddesi’nde yaptığı dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla göz dolduruyor.

200 metre uzunluğundaki Cengiz Topel Caddesi’ne 22 direk, 44 motif ve 3 asma motif kullanılarak, dekoratif led ışıklandırma çalışması yapıldı. Yapılan dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla özellikle akşamları daha estetik bir görünüm oluşması sağlandı diyen Odabaş: “Bu güzel tablo karşısında vatandaşlarımızda memnun olduklarını dile getirdiler. Bu bizleri de mutlu etti, amacımız hem caddeyi aydınlatmak hem de görsel açıdan güzel bir görünüme kavuşturmaktı. Bunu en iyi şekilde yaptık, çalışmalarımıza belediye olar özen göstererek çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Yeşil Bina Sertifikası Alan 6. Ülke Olduk
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!
Hastalık savar 13 besinle gribe meydan okuyun!