Advert

“Bayramı bayram gibi yaşatmak boynumuzun borcudur”

“Bayramı bayram gibi yaşatmak boynumuzun borcudur”
“Bayramı bayram gibi yaşatmak boynumuzun borcudur” Ekspres
Bu içerik 870 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

“Bayramı bayram gibi yaşatmak boynumuzun borcudur”

Bayramların insanlar arasındaki sevgi ve saygıyı artırdığına dikkat çeken Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Odabaş, bayramı bayram gibi yaşatmanın boyunlarının borcu olduğunu söyledi.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Odabaş, yayınladığı mesajda; “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. İlçemizde Kurban Bayramı’nın sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini diliyorum.” dedi.

Odabaş, mesajın devamında şu ifadelere yer verdi: “Dargınların barıştığı, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bayramları sadece kendimiz, ailemiz ve yakın çevremizle yaşamamalı, yoksullara, öksüz ve yetimlere, engellilere, şehit ailelerine, hastalara ve özellikle ilgiye muhtaç her vatandaşımıza bayramı bayram gibi yaşatmak boynumuzun borcudur. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmemiz dileğiyle, siz değerli hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutlar, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.” (Mehmet Aslan-İLKHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Süleyman araz     2018-08-20 Bayramınız mübarek olsun kaymakamım ARAZ SAÇ EKİM GÜZELLİK SALONU DR.AYLA ARAZ KIZILTEPE
Mehmet öncü     2018-08-17 saygıdeğer kaymakamimizin kurban bayramiyla ilgili mesajı TEİAŞ çalışanları olarak manidar gördüğümüzü ifade eder sayın kaymakamimiza en içten saygı ve hürmetlerimizi sunar mutlu ve sağlıklı yarınlar dileğiyle iyi bayramlar dileriz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!