Advert

Kızıltepe Belediyespor’da hedef BAL ligi

Kızıltepe Belediyespor’da hedef BAL ligi
Kızıltepe Belediyespor’da hedef BAL ligi Ekspres
Bu içerik 3324 kez okundu.
Advert

Kızıltepe Belediyespor’da hedef BAL ligi

Yeni sezona şampiyonluk parolası ile giren Kızıltepe Belediyespor yaptığı yeni transferler ile kadrosunu güçlendirdi.

2018-2019 sezonunda Mardin 1. Amatör futbol liginde mücadele edecek olan Kızıltepe Belediyespr Teknik kadro ve takıma yaptığı takviyeler ile grupta şampiyonluğa aday olduğunu gösterdi.

Teknik Heyet olarak Teknik Direktör Hasan Ablak, Teknik Direktör Halil İbrahim Yiğit ve Kaleci Antrenörü Abdurrezzak Turğay ile Sözleşme imzalayan Kızıltepe Belediye spor iç ve dış transferde de anlaştığı futbolculara imza attırdı.

 

Sezona iddialı bir kadro ile girmek isteyen Kızıltepe Belediyespor’da, Dış transferde Derikspor ‘dan İlyas Çelik. Kızıltepe 1946 spor’dan Özgür Kaymaz, Sadettin Cevheroğlu ve Mustafa Öztürk. Mardin 47 spor’dan Şahin Sayılır ve Selman Uğur. Mardin Büyük şehir Belediye spor’dan Yusuf Erkan, Mehmet İlter, Mustafa Kılıç ve Abdulgani Akbulut.  Nevşehir spor’dan Orhan Sarıbatur ve  İstasyon spor’dan Vedat Altun’u kadrosuna katarken, İç transferde Sercan Algü, Ömer Kılıç, Mehmet Can Yiğit, Rıdvan Kurtay, Aydın Yılmaz, Serhat Karakuş, İzzettin Kepenç, Ahmet Kıdır, Serdar Esen, Rıdvan Çelik, Mehmet Ali Aksoy ve Ziver ırmak ile anlaşma sağladı.

Kulüp Başkanı Suphi Elçiboğa transferler ve yeni sezon ile ilgili yaptığı açıklamada, “ Bu sezon tek hedefimiz Ligi Şampiyon bitirip üst lige çıkmak. Kızıltepe büyük bir ilçe, futbolcu potansiyeli yüksek bir ilçeye sahip olduğumuz için yerli futbolcu kardeşlerime ve yaptığımız tüm transferlere güveniyorum.” dedi.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları