Advert

Kızıltepe 1946 spor’un Kızılcahamam kampı sürüyor.

Kızıltepe 1946 spor’un Kızılcahamam kampı sürüyor.
Kızıltepe 1946 spor’un Kızılcahamam kampı sürüyor. Ekspres
Bu içerik 1801 kez okundu.
Advert

Kızıltepe 1946 spor’un Kızılcahamam kampı sürüyor.

 

Kızıltepe 1946 Spor futbol takımının Kızılcahamam kampındaki ilk hazırlık maçında Haymana Belediye spor’u 1-0 yendi.

 

Yeni sezona yeni yönetimle ve Şampiyonluk parolası ile iddialı bir şekilde girmeyi hedefleyen Kızıltepe 1946 Spor futbol takımı sezon öncesi hazırlık kampına katılmak üzere gittiği Ankara Kızılcahamam kampında hazırlıklarını sürdürüyor. Kampta yaptığı ilk hazırlık maçında Ankara Haymana Belediye spor’u 1-0 yenerek lige hazır olduğunu gösterdi.

Kızıltepeli işadamının sponsorluğunda yeni bir başlangıç yapan Kızıltepe 1946 spor Kızıltepe’de başladığı 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarının ardından Kamp yapmak üzere Ankara Kızılcahamam’a gitti. 10 gün sürecek kamp çalışmalarının Kızıltepe 1946 Spor kulübü basın sözcüsü Hatip Şeran, Çalışmalarının çok iyi gittiğini ve takımda morallerin yüksek olduğunu belirterek, Ankara Süper Amatör liginde şampiyonluk kovalayan Haymana spor ile oynadıkları maçtan 1-0 galip ayrılmalarının sevindirici olduğunu söyledi. Şeran, oynadıkları hazırlık maçları ile eksiklerini görme fırsatı bulduklarını ve sezona kadar takımın hazır olacağını belirtti.

Kızıltepe 1946 Spor kulübü başkanı Sabahattin Derin ise Kamp ve takım ile ilgili yaptığı açıklamada, Takımın çok güzel bir havada, günde çift idmanla sezona hazırlandığını ve kamp çalışmaları kapsamında Haymana Belediye spor ile özel maç yaparak eksikliklerini gördüklerini belirterek, hocanın verdiği rapor doğrultusunda takıma bir ön libero daha takıma kazandıracaklarını söyledi. Derin, “Sponsorumuza teşekkür ederiz. Kızıltepe’nin ismini Ankara Kızılcahamam’da duyurmak gurur verici. Burada kamp yapan ve Kızıltepe’yi bilmeyenler hangi lig’de olduğumuzu sorduklarında amatör diye cevap verildiğinde madem buraya kampa gelmişsiniz neden amatörde mücadele veriyorsunuz diyorlar. Allahın izniyle Kızıltepe artık üst liglere tırmanacak çünkü sponsorumuz olan iş adamımız Kızıltepe dışındaydı durumumuzu öğrenince duyarsız kalmadı. Böyle bir iş adamımızın olması Kızıltepe’nin futbolu ileriye gitmesi için bir şans.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı