Advert

Fotoğraf sanatçıları Kılıç ile Orhan yaşamlarını birleştirdi

Fotoğraf sanatçıları Kılıç ile Orhan yaşamlarını birleştirdi
Fotoğraf sanatçıları Kılıç ile Orhan yaşamlarını birleştirdi Ekspres
Bu içerik 2856 kez okundu.
Advert

Fotoğraf sanatçıları Mustafa Kılıç ile Funda Orhan yaşamlarını birleştirdi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde makam Fotoğrafçısı olarak görev yapan fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, yaşamını Öğretmen - Fotoğrafçı Funda Orhan ile birleştirdi.

Kızıltepe’nin tanınmış ailelerinden Kılıç ailesine mensup Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Kılıç, Kızıltepe’de yapılan düğünle hayatını Tatvanlı Orhan Ailesi'nin kızı Funda orhan ile birleştirdi.

Bölgenin ileri gelen aile ve aşiret mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği düğün töreninde; Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda görev yapan mesai arkadaşları da Kılıç çiftini mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

Düğün salonuna el ele gelen Gelin Funda Orhan ile Damat Mustafa Kılıç, zılgıt ve alkışlar eşliğinde karşılanan çift ilk danslarını konfeti yağmuru ve ışık gösterileri altında yaptı.

Artuklu Belediyesi nikah memurunun kıydığı nikahla evliliğe adım atan Funda ile Mustafa Kılıç çiftinin nikah şahitliğini ise Mardin Valiliği Özel Kalem Müdürü Cengiz Ergül ile damadın mesai arkadaşları birlikte yaptı.

Mardin Valiliği Özel Kalem Müdürü Cengiz Ergül, genç çifte mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını Gelin Funda Orhan Kılıç'a teslim etti.

Düğün pastasını birlikte kesen gelin ve damat birbirlerine pasta ikramında bulunduktan sonra davetlilerin ve mesai arkadaşlarının oluşturduğu uzun halay halkalarının arasındaki yerlerini alarak gecenin geç saatlerine kadar süren düğünde mutlu günlerinin tadını çıkardılar.

Kızıltepe Ekspres Haber Ailesi olarak, Funda Orhan Kılıç & Mustafa Kılıç çiftini tebrik eder, Birlikte mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyoruz.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!