Advert

Ötün ve Ekinci Ailelerinin Mutlu Günü

Ötün ve Ekinci Ailelerinin Mutlu Günü
Ötün ve Ekinci Ailelerinin Mutlu Günü Ekspres
Bu içerik 369 kez okundu.

Ötün ve Ekinci Ailelerinin Mutlu Günü

Derik’in tanınan Ötün ve Ekinci aileleri arasında yapılan düğünle mutlu gün yaşamanın yanı sıra akrabalıkları da pekiştirildi.

Ötün Ailesinden damat Avukat İnan Ötün hayatını Ekinci ailesinden Sibel Ekinci Hanımla hayatını birleştirdi. MOVA Düğün salonunda yapılan düğünde ailelerin bu mutlu günlerini akraba ve dostları paylaştı. Düğüne Bölgenin sevilen ve tanınan yanık sesli Sanatçı Kemal Amedi hem erek kattı hem söylediği birbirinden güzel Kürtçe parçalarla ayrı bir renk kattı.

Gelin ve damadın kol kola salona girmesiyle salondaki coşku ve heyecan ikiye katlandı. Davetliler düğünü yörenin güzel folklor oyunlarıyla süslerken salondaki kemençeci nostaljik müziği ile düğünü daha da anlamlandırdı.

Geceye Ak parti Derik İlçe Başkanı Süleyman Karahan ve ağabeyi eski ilçe başkanı Ahmet Karahan hem davetli hem düğün sahibi olarak katıldı. Ayrıca AK Parti Mardin il yöneticisi Fadıl Düdük ve beraberinde bir heyetle düğüne katılarak ailelerin bu mutlu günlerine ortak oldu.

Düğün öncesinde misafirlerini tek tek karşılayan damadın Annesi Azize Hanım, düğün sonunda da yaptığı açıklamada “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan ve sevincimize ortak olan bütün dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber&Fotoğraf: Faraç Çobanoğlu

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’nin Yüzde 39’u Kan Şekerini Ölçtürmüyor
Türkiye’nin Yüzde 39’u Kan Şekerini Ölçtürmüyor
Yılda 12,4 Kilogram Kırmızı Et Tüketiyoruz
Yılda 12,4 Kilogram Kırmızı Et Tüketiyoruz