Advert

Movapark’la Toyota Talihlisine Kavuşacak!

Çekiliş 8 Eylül'de..

Movapark’la Toyota Talihlisine Kavuşacak!
Movapark’la Toyota Talihlisine Kavuşacak! Ekspres
Bu içerik 745 kez okundu.
Advert

Movapark’la Toyota Talihlisine Kavuşacak!

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Araç çekilişi 8 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te noter huzurunda Movapark yapılacak. Çekilişte ünlü sanatçı Reyhan Karaca mini bir konser verecek.

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin çevreye duyarlı Toyota CH-R Hybrid aracı talihlisini bekliyor. Araç çekilişi 8 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te noter huzurunda Movapark ziyaretçilerinin katılımıyla halka açık olarak gerçekleşecek.

Movapark AVM araç çekilişinde 10. aracının talihlisini bulacak. Çekilişe kendine has tarzıyla Reyhan Karaca konuk olacak. Sevilen sanatçı Reyhan Karaca mini konserde sevenleriyle buluşacak.

Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür kampanyası ile 15.05.2018-02.09.2018 tarihleri arasında her 100.-TL’ye bir çekiliş kuponu verildi. Movapark AVM’nin açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği araç kampanyaları ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştır. Toyota aracın talihlisi için meraklı bekleyiş sürüyor.

 

Mardin’in ilk alışveriş merkezi Movapark, açıldığı günden bu yana ziyaretçileri ile 7 yılı geride bıraktı. Misafirleri ile güvenilir bağ oluştururken yapmış olduğu kampanya ve etkinliklere yenisini ekliyor. Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyasının çekiliş hazırlıklarını tamamlayan Movapark Avm, kampanya ve etkinliklerinde misafirlerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Mardin’in ilk alışveriş yaşam merkezi yönetiminin İnside Avm Danışmanlık tarafından yapıldığı Movapark AVM, yeni aracını talihlisi ile buluşturmaya hazır!

Movapark’la Toyota heyecanının keyfini sürmeye tüm halkımızı bekliyoruz.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı