Advert

Kızıltepe1946 spor Sezon açılışında Erganispor’u konuk ediyor.

Sezon açılışı Cumartesi 15.00 te...

Kızıltepe1946 spor Sezon açılışında Erganispor’u konuk ediyor.
Kızıltepe1946 spor Sezon açılışında Erganispor’u konuk ediyor. Ekspres
Bu içerik 2822 kez okundu.
Advert

Kızıltepe1946 spor Sezon açılışında Erganispor’u konuk ediyor

 

Kızıltepe 1946 spor Cumartesi günü yapacağı sezon açılışında Erganispor ile bir hazırlık maçı oynayacak.

 

Yeni sezona Ankara Kızılcahamam’da kamp yaparak hazırlanan ve güçlü bir takım kurarak şampiyonluk parolası hazırlıklarını sürdüren Kızıltepe 1946 spor Cumartesi günü saat 15.00’te Kızıltepe ilçe stadında sezon açılışı yapacak. Sezon açılışının ardından Kızıltepe temsilcisi Diyarbakır Erganispor ile bir hazırlık maçına çıkacak.

 

15-16 Eylül 2018 tarihinde başlayacak 2018-2019 Mardin 1. Amatör Futbol liginde ilk maçını 15 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’te Kızıltepe Şehir stadında 1969 Merdin spor ile oynayacak olan Kızıltepe 1946 spor 08.Eylül 2018 Cumartesi günü saat 15.00’te sezon öncesi son hazırlık maçında Diyarbakır Amatörde mücadele eden Erganispor ile karşı karşıya gelecek. İki takımın eksiklerini görmesi açısından önem taşıyan maç öncesinde ise sezon açılışı yapılacak.

 

Genç işadamı ve 27 dönem Mardin milletvekili adayı İbrahim Kösen’in sponsor olarak destek verdiği ve sezona şampiyonluk parolası ile hazırlıklarını ara vermeden sürdüren Kızıltepe 1946 spor’da yeni oluşturulan yönetim kurulu hafta içinde toplanarak ilk toplantısını yaparak görev dağılımında bulunmuştu.

 

Nüfus yoğunluğu, ticareti, güçlü ekonomisinin yanı sıra genç nüfusu ile de 40’ı aşkın ili geride bırakan Kızıltepe ilçesine sahip çıkmanın herkesin görevi olduğunun altını çizen takım sponsoru genç işadamı İbrahim Kösen, “Kızıltepeli olarak ilçemizin gençlerine imkan tanımak ve hak ettiği başarıları yakalaması için sorumluluk alarak elimizi taşın altına koymamız gerektiğine karar vererek takıma destek olduk.” Diyen ve Akhisar spor’un Süper ligde mücadele ettiğine dikkat çeken Kösen, imkan tanınır ve destek verilirse Kızıltepe’de sporun ve futbolun gelişeceğine olan inancının tam olduğunu belirterek tüm Kızıltepeli sporseverlerin bu takıma sahip çıkarak, maçlarda destek vererek hak ettiği yere gelmesine katkı sunması çağrısında bulundu.

Kösen, Kızıltepe 1946 spor kulübü yönetim kuruluna olan inanç ve güveninin tam olduğunu sözlerine ekleyerek her türlü desteği vermeyi sürdüreceğini söyledi.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!