Advert

Mardin BŞ. Belediyespor:1 Kızıltepe Belediyespor:0

Mardin BŞ. Belediyespor:1 Kızıltepe Belediyespor:0
Mardin BŞ. Belediyespor:1 Kızıltepe Belediyespor:0 Ekspres
Bu içerik 936 kez okundu.
Advert

Mardin BŞ. Belediyespor:1 Kızıltepe Belediyespor:0

 

Mardin 1. Amatör futbol liginde mücadele edecek olan Kızıltepe Belediye spor sezon öncesi oynadığı hazırlık maçında Mardin Büyükşehir Belediye spor’a 1-0 yenildi.

 

2018-2019 sezonunda Mardin 1. Amatör futbol liginde mücadele edecek olan grubun şampiyon adaylarından Kızıltepe Belediye spor önümüzdeki hafta başlayacak lig öncesi oynadığı hazırlık maçında BAL ligi ekiplerinden Mardin Büyükşehir Belediye spor’a 1-0 yenildi.

 

Mardin 21 Kasım şehir stadında oynanan hazırlık maçında geçen sezon Mardin birinci amatör liginde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Mardin Büyükşehir Belediye spor ile karşı karşıya gelen Kızıltepe Belediye spor ilk yarıda kalesinde gördüğü gol ile maçtan 1-0 mağlup ayrıldı. Bir topunun direkten döndüğü Kızıltepe temsilcisi maçta çoğu futbolcusuna yer vererek sezon öncesi takımın durumunu görmüş oldu.

 

Mardin Valisi / Mardin Büyükşehir Belediye başkan vekili Mustafa Yaman, il emniyet müdürü Hasan Onar, Mardin amatör liginde bulunan takım yönetici ve teknik heyetleri ile futbolseverlerinde takip ettiği maç ile ilgili görüş aktaran Kızıltepe Belediye spor kulüp başkanı Suphi Elçiboğa, Mardin Büyükşehir Belediye spor ile sezon öncesi takımın durumunu görmek amacıyla bir hazırlık maçı oynadıklarını belirterek haftaya başlayacak lig’de hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve bu yönde takım kurduklarını söyledi.

 

Kızıltepe Belediye spor yeni sezonun ilk maçını 15.Eylül Cumartesi günü Kızıltepe ilçe stadında Kızıltepe’nin diğer temsilcisi Kızıltepe 1946 spor’un, 1969 Merdinspor ile oynayacağı maçın ardından saat 15.00’te Midyat Turabdin spor ile karşılaşacak.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!