Advert

Odabaş Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı.

Odabaş Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı.
Odabaş Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı. Ekspres
Bu içerik 590 kez okundu.
Advert

Odabaş Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı.

 

2018-2019 Eğitim öğretim yılında 1. Sınıf, 5. Sınıf ve 8. Sınıfların 10 Eylül pazartesi günü okula başlamasıyla start alan yeni eğitim öğretim yılına 17 Eylül 2018 pazartesi günü tüm okul öncesi, ilk, orta, lise ve dengi okullarda öğrenciler ders başı yapacak.

Kızıltepe ilçe Kaymakamı-Belediye Başkan Vekili Ahmet Odabaş, yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak yeni eğitim öğretim yılının öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını diledi. Odabaş mesajında şu ifadelere yer verdi;

              2018-2019 eğitim öğretim yılında, yüreği okulla ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, okula kavuşmanın mutluluğunu yaşayan çocuklarımıza, öğretmenlerine ve velilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diler, bütün öğrencilerimize başarılar dilerim.

            Öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ancak iyi yetişmiş nesillerle mümkündür. Bunun farkında olarak çocuklarımızın geleceği için milletçe hep beraber, eğitimlerine önem vererek donanımlı gençler yetiştirme gayreti içine çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin hem görevimiz hem de toplumsal sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz.  Çünkü iyi yetişmiş; tarihini, milli ve manevi değerlerini, örf ve adetlerini, ülkesini ve dünyayı tanıyan, teknolojiyi kullanan, bilime, rekabete açık, özgüveni yüksek, donanımlı nesillerin hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

 Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile ailelerine sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Mardin’in Tek Kadın Bilardocusu Rakipsizlikten Şikayetçi
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!