Advert

Kızıltepe’de Kadın Cinayeti

Kızıltepe’de Kadın Cinayeti
Kızıltepe’de Kadın Cinayeti Ekspres
Bu içerik 8634 kez okundu.
Advert

KIZILTEPE’DE KADIN CİNAYETİ

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde yabancı uyruklu bir kadın yaşadığı evde bıçaklanarak öldürüldü.

 

Kızıltepe ilçesinde yanşan cinayet’te Gürcistan uyruklu olduğu öğrenilen bir kadın henüz nedeni belli olmayan bir şekilde kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgilere cinayet göre ilçe merkezinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi 938 Nolu sokakta bulunan H.Şeyhmus Apt Kat 7 no 21 de işlendi. Askerlik şubesi karşısında bulunan binaya bir ay önce taşındığı öğrenilen Gürcistan uyruklu Melisa İlma (45) dairesinde ölü bulundu.

 

Olay yerine Ambulans ve polis sevk edilirken, İddialara göre bugün öğleden sonra daireye gelen soyadı öğrenilemeyen Ö. İsimi şahıs İlma’yı bıçaklanmış halde bulduğu belirtilirken şahıs zanlı olarak sorgulanmak üzere Cumhuriyet polis karakoluna götürüldü.

 

Bir ay önce binaya taşınan ve bina ile çevre sakinleri tarafından tanınmayan Melisa İlma’nin kim veya kimler tarafından ne maksatla öldürülmüş olabileceği konusunda Cumhuriyet savcılığı soruştırma başlatırken, Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı ve olay yeri inceleme ekibi dairede inceleme yaptıktan sonra maktul Kızıltepe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Haber&Fotoğraf: Halit Solhan-Diler Erbeyi

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Yaşlı Nüfusu Son 5 Yılda Yüzde 16 Arttı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı
Restore edilen 815 Yıllık Camii ibadete açıldı