Advert

Dündar: "Hedefleri büyük olan bir kulübüz"

Dündar:
Dündar: Ekspres
Bu içerik 856 kez okundu.
Advert

Kızıltepe 1946 Spor Teknik Direktörü Dündar: Hedefleri büyük olan bir kulübüz

 

Mardin 1. Süper Amatör Lig'inin ilk haftasında 1949 Merdin Spor'u 8-0 gibi farklı bir sonuçla yenen Kızıltepe 1946 Spor'un Teknik Direktörü Feridun Dündar,  hedeflerinin büyük olduğunu söyledi. Dündar, " Kızıltepe'yi hak ettiği yere getirmek, Kızıltepe'yi BAL'a taşımak öncelikli hedefimiz." dedi.

 

Mardin 1. Süper Amatör Lig'i takımlarından Kızıltepe 1946 Spor ligde 3 puanı 8-0 gibi farklı bir sonuçla aldı. Kızıltepe temsilcisinin tecrübeli teknik patronu Feridun Dündar, ligin ilk haftasında aldıkları sonucun önemli olduğunu belirtti. Dündar, "Ligin ilk haftasında iyi bir sonuç aldık. İyi bir başlangıç yaptık. Rakibin konumu ne olursa olsun ilk maçlar her zaman sıkıntılı ve zor geçer. Bu ligin zor olacağını ve rakiplerimize saygı duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Ligin bütün takımlarının iyi oyuncularla kurulu ve her kesin şampiyonluğa oynadığını gördük. Hedefimiz bu ligi lider bitirmek." diye konuştu.

 

"KIZILTEPE'DE BÜYÜK BİR POTANSİYEL VAR"

Kızıltepe'yi hak ettiği yere getirmek için çalıştıklarını anlatan Dündar,  "Kızıltepe'yi BAL'a taşımak öncelikli hedefimiz. Ayrıca Kızıltepe'nin gençlerine sahip çıkmak istiyoruz. Burada büyük bir potansiyel olduğunu biliyorum. Burada iyi bir alt yapı kurmak için uğraşıyoruz. Kızıltepe'nin bu potansiyelini değerlendirmek istiyoruz. Hedefleri büyük olan bir kulübüz. Diğer takımlara da başarılar diliyoruz. Hayırlısı ne ise o olsun." açıklamasını yaptı.

Selman Güneş

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları