Advert

Kızıltepe’de Estetik-Güzellik Kliniği Açıldı

Kızıltepe’de Estetik-Güzellik Kliniği Açıldı
Kızıltepe’de Estetik-Güzellik Kliniği Açıldı Ekspres
Bu içerik 5050 kez okundu.
Advert

Kızıltepe’de Estetik-Güzellik Kliniği Açıldı

 

Mardin Kızıltepe’de içinde ilklerin de bulunduğu özel güzellik merkezi ‘Temel Esthetic Clinic’'in açılışı gerçekleştirildi.

 

Kızıltepe eski hastane caddesindeki açılışı yapılan güzellik merkezinin işletmecisi Hüseyin Temel,  vatandaşların sağlıkları ve güzellikleri için Çin malı cihazların kullanıldığı merkezlere itibar etmemesini istedi.

Mardin'de 15 yılı aşkın zamandır faaliyet bu alanda faaliyet yürüten ve aynı zamanda Mardin Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonları Derneği  (MARGUD) Başkanı olan Hüseyin Temel’in açtığı Merkezde konusunun uzmanı ve sağlıkçı olmak üzere 12 kişi görev yapacak. Temel Estetik güzellik merkezi bünyesinde Mardin’de bölgede ilk kez kullanılacak cihazlarla donatılan merkez Kızıltepe eski Hastane Caddesinde faaliyet yürütecek.

Gerek teknik donanımı gerekse de alanında uzman personeli ile en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını anlatan Mardin Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonları Derneği  (MARGUD) Başkanı Hüseyin Temel,  "Saç ekimi, lazer epilasyon, cilt bakımı, PRP saç aşısı, dermapen cilt bakımı, dövme silme, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, dermeroler tedavisi ve mezoterapi gibi uygulamaları kliniğimizde yapabiliyoruz. Cihazlarımız dünya standartların. Bu cihazlardan Türkiye'de bulmak zor. Vücudumuzdaki tüyleri 10 seansta yok ediyor. Dernek kurulumu da bizde olduğu için kötü cihaz ve kötü uygulamaları burada yapmıyoruz.  Kızıltepe'de kimse Çin malı lazer epilasyon cihazlarına kanmasın." dedi.

CİLT BAKIMI

Günümüzde artık cilt bakımının çok önemli olduğunu belirten Temel, "Bizde profesyonel cilt bakımı da var. Amatör cilt bakımı da var. Profesyonel cilt bakımında cildinizi 12 tabakaya kadar soya biliyoruz. Yani tertemiz yeni bir cilde kavuşabiliyorsunuz. Cildi beyazlaştırabiliyoruz." diye konuştu.

 

PRP SAÇ AŞISI

PRP'nin saç tedavisi olarak ilk etkisi saç dökülmesinin azalarak durması olarak gözlemlendiğini aktaran Temel, "Cansız saçları saçlara dönüştürüyor. Dökülecek saçın dökülmesini engelliyor. " şeklinde konuştu.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları