Advert

Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi

Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi
Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi Ekspres
Bu içerik 1614 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

KAYMAKAM YÜZER SATHİ KAPLAM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

 

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer, Sanayi Mahallesinde yapımına başlanan 2. Sathi kaplama çalışmasını yerinde inceledi.

 

Kızıltepe Belediyesi, yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü açıkladı. Bu kapsamda Kızıltepe Belediyesi, geçen sene Sanayi Mahallesi’nde 1. sathi kaplama çalışmasından sonra bu yıl 2. sathi kaplama çalışmasına da başlandığı belirtilen açıklamada, “750. sokakta asfalt kaplama çalışmalarına başlayan Kızıltepe Belediyesi,  standartlara uygun bitüm asfalt malzeme kullanacak. Asfalt kaplamanın üzerine A tipi bazalt ve mıcır serimi yapılacak. Bunun yanında Turgut Özal Mahallesi’nde de sathi kaplama çalışmasına başlayan Belediye, Berçem Mahallesi ile çalışmalarına devam edecek.” İfadelerine yer verildi.

Yapılan Belediye asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, çalışmaların kısa zamanda bitirileceğini belirterek. “Yollarımızı daha güvenli ve konforlu hale getiriyoruz. Yaptığımız her çalışmayı vatandaşlarımızı düşünerek yapıyoruz.” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!