Advert

Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi

Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi
Kaymakam Yüzer sathi kaplam çalışmalarını yerinde İnceledi Ekspres
Bu içerik 1579 kez okundu.

KAYMAKAM YÜZER SATHİ KAPLAM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

 

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer, Sanayi Mahallesinde yapımına başlanan 2. Sathi kaplama çalışmasını yerinde inceledi.

 

Kızıltepe Belediyesi, yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü açıkladı. Bu kapsamda Kızıltepe Belediyesi, geçen sene Sanayi Mahallesi’nde 1. sathi kaplama çalışmasından sonra bu yıl 2. sathi kaplama çalışmasına da başlandığı belirtilen açıklamada, “750. sokakta asfalt kaplama çalışmalarına başlayan Kızıltepe Belediyesi,  standartlara uygun bitüm asfalt malzeme kullanacak. Asfalt kaplamanın üzerine A tipi bazalt ve mıcır serimi yapılacak. Bunun yanında Turgut Özal Mahallesi’nde de sathi kaplama çalışmasına başlayan Belediye, Berçem Mahallesi ile çalışmalarına devam edecek.” İfadelerine yer verildi.

Yapılan Belediye asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, çalışmaların kısa zamanda bitirileceğini belirterek. “Yollarımızı daha güvenli ve konforlu hale getiriyoruz. Yaptığımız her çalışmayı vatandaşlarımızı düşünerek yapıyoruz.” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sanal Şiddetin En Yaygın Olduğu Ülkeler Belli Oldu
Sanal Şiddetin En Yaygın Olduğu Ülkeler Belli Oldu
Kızıltepe’de Mevlid-i Nebi etkinliği düzenlenecek
Kızıltepe’de Mevlid-i Nebi etkinliği düzenlenecek