Advert

Demirkaya Masterlere Maaşını Bağışladı

Demirkaya Masterlere Maaşını Bağışladı
Demirkaya Masterlere Maaşını Bağışladı Ekspres
Bu içerik 3511 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Demirkaya Masterlere Maaşını Bağışladı

Güneydoğu Masterler liginde bu hafta oynanan maçta Mardin-Kızıltepe Masterler ile Viranşehir Masterler Arasında Oynanan Futbol Maçını Mardin temsilcisi Masterler Farklı kazanmasını bildi. 4-1. Mardin Masterler takımında oynayan Milletvekili Cengiz Demirkaya 1 aylık maaşını destek amacıyla kulübe bağışladı.

Lig’de oynadığı maçlardan 1 beraberlik ile ayrılan Mardin Masterler yoluna mağlubiyetsiz devam ediyor. Kendi sahasında karşılaştığı Viranşehir Masterler ile karşılaşan Kızıltepe takımı bu maçtan da 3 puan alarak liderliğini sürdürürken Ak Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, üyesi ve futbolcusu olduğu Kulübüne sahip çıkarak bir milletvekili  maaşını takıma bağışladı.

Mardin (Kızıltepe) Masterler Futbol Kulübü Başkanı Hamit Karaca maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Mardin Masterler olarak bugün bizlerle olan ve aynı zamanda Kulüp Başkan Yardımcımız ve Futbolcumuz olan Mardin Milletvekili Sayın Cengiz Demirkaya’da müsabakada güzel bir oyun sergileyerek bizleri onure etti. Sayın Vekilimizle Kulübün Sorunlarıyla İlgili Görüşme Neticesinde Yaşadığımız Maddi Zorluğa İstinaden 1 Aylık Vekillik Maaşını Mardin (KIZILTEPE) Masterler Kulübüne Bağışladı, Kendisine bu yardımseverliğinden dolayı şahsım ve Kulübüm ve oyuncularım adına teşekkür ederim.

Ayrıca Bugünkü Maçta Bizleri Yalnız Bırakmayan İlçe Başkanımız Mehmet Aydın Yücedağ, Nasır Aydın, Menduh Çakar, Deniz Yılmaz, Gökhan Yıldız ve Yusuf Taşkın başta olmak üzere tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hıdır Bozdağ.     2018-10-22 Sayın Demirkaya. Tebrikler. Size Aslında Partinize Oy Vermedim Hayatta da Vermem. HDP. lyım Budafada Oyum MENDUH Çakara. Ama Asil Bir Harekt yaptığınız Bağışla Bizi Utandırdınız. Kutluyorum.
Yılmaz tokay     2018-10-22 Gerçektende İnsanlığı yla kişiliğiyle duruşuyla sayın vekilimiz cengiz Demirkaya gerçek halkın vekili keşke bütün vekiller onun gibi halkla iç içe olsa ben bir vatandaş ve aynı zamanda Mardin masterlar futbolcusu olarak sayın cengiz Demirkaya vekilimiz le aynı çatıda olmaktan ve onun gibi değerli birini tanıdığım için şahsım adına çok mutluyum saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!