Advert
Advert

Kızıltepe Engelliler Gücü Deplasmandan Galip Döndü

Kızıltepe Engelliler Gücü Deplasmandan Galip Döndü
Kızıltepe Engelliler Gücü Deplasmandan Galip Döndü Ekspres
Bu içerik 461 kez okundu.
Advert

Kızıltepe Engelliler Gücü Deplasmandan Galip Döndü.

 

Türkiye Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Lig D Grubunda mücadele eden Kızıltepe engelliler gücü, sezonun ilk maçında Hakkari Sümbül Engelliler deplasmanından rakibini 42-40 yenerek galip döndü.

Hakkari deplasmanın oynanan Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Ligindeki zor maçta rakibine üstünlük sağlayan Kızıltepe engelliler basketbol takımı zorlandı ve maçı 40-42 skorla alarak sahadan galip ayrıldı.

Rakibini 42-40 yenmeyi başaran Kızıltepe Engelliler Gücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yusuf Taşkın maç sonunda yaptığı açıklamada, “Öncelikle maçın galibi olan sporcularımı kutluyorum. Bu sezon değişen statüyle 4 grup olan bölgesel ligde liderlerinin 2.lige direk çıkacağı için maçın önemi daha çok önemliydi. Aldığımız galibiyeti birkaç ay önce hayatını kaybederek aramızdan ayrılan Sporcumuz Hamdin Albayrak’a Armağan ediyoruz. Kızıltepe Belediyesi bu sezonda desteğini sürdürmeye devam etmektedir. Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekili Sayın Mehmet Yüzer’e Teşekkür ediyoruz. Hakkari deplasmanına giderken aracımız Şırnak’a bağlı Şenobada arıza yapması nedeniyle yaklaşık 2 saat mahsur kaldık. Şenoba Belediye Başkanın ilgi alaka ve yardımları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz."

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu