Advert
Advert

Kızıltepe’de Göksel konserine yoğun ilgi

Kızıltepe’de Göksel konserine yoğun ilgi
Kızıltepe’de Göksel konserine yoğun ilgi Ekspres
Bu içerik 1711 kez okundu.
Advert

Kızıltepe’de Cumhuriyet Bayramı Konserinde Göksel’e yoğun ilgi

 

Kızıltepe Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Konseri, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.  Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde sahne alan Göksel vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kızıltepe Otogar alanında gerçekleştirilen konsere Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer’de katıldı. Göksel’e Kızıltepe’ye gelmesinden dolayı teşekkür eden ve kendisine çiçek takdim eden Kaymakam Yüzer şunları söyledi, “Biz sanatçılarımızın aynı zamanda gençlerimize rol model olmasını istiyoruz. Belki siz bilmiyorsunuz ama ben söylemek istiyorum, Göksel Hanım Boğaziçi üniversitesinde felsefe okudu.  Biz sizlerinde en iyi üniversitelerde en iyi bölümlerde okumanızı istiyoruz. Bunun için çok çalışmanızı istiyoruz. Kızıltepe ve Kızıltepe’nin gençleri her şeyin en iyisine en güzeline layıktır.”

Mardin’e Kızıltepe’ye gelmekten çok mutlu olduğunu vurgulayan Göksel: “Burada sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepinizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Sizlerle bir araya gelmemi sağlayan Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER’e de teşekkür ederim.” dedi.

Kızıltepelilere birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Göksel, sahne şovlarıyla da büyük beğeni aldı. Sahneye davet ettiği iki gençle beraber sevilen şarkılarından ‘Depresyon’ şarkısını gençlerle birlikte söyledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu