Advert

Nihat Hatipoğlu Mardinlilerle buluştu

Nihat Hatipoğlu Mardinlilerle buluştu
Nihat Hatipoğlu Mardinlilerle buluştu Ekspres
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert

Nihat Hatipoğlu Mardinlilerle buluştu

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Artuklu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte vatandaşlarla buluştu.


 

Mardin Artuklu Belediyesi,  “O’nu Sevmek” konulu bir program düzenledi. Programa konuşmacı olarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu katıldı.

Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sohbete vatandaşların ilgisi yoğundu. Program Artuklu Fuat Yağcı Cami İmamı Ali Fuat Erdem’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. İlahi sanatçısı Recep Arslan’ın seslendirdiği ilahiler ilgi ve beğeniyle dinlendi.

Ardından sahneye çıkan Hatipoğlu, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalarak vatandaşlara manevi bir şölen yaşattı.

Peygamber Efendimizin hayatından kesitler anlatan Nihat Hatipoğlu, anlatımının sonunda seyircilerin sorularını da yanıtladı.

Gecenin sonunda Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Hatipoğlu ve Arslan’a katılımları için teşekkür ederek, çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Öztürk, “Değerli hocamızı Artuklu’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Sevgili Peygamberimizi, kendine has anlatımıyla hocamızdan dinlemek derin bilgisinden istifade etmek çok değerliydi. Sayın Hocamıza, davetimizi kabul edip teşrif ettiği için, kıymetli hemşehrilerimize de yoğun ilgileri için teşekkür ediyorum. Manevi duyguları burada hep birlikte paylaşmış olmaktan büyük mutluluk duyduk.” dedi.

Hatipoğlu ile hatıra fotoğrafı çektiren vatandaşlar, böylesi güzel bir program düzenlediği için Artuklu Belediyesi’ne ve Başkan Öztürk’e teşekkürlerini iletti. (İLKHA)

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eklem Ağrılarınızla Vedalaşın!
Eklem Ağrılarınızla Vedalaşın!
Türkiye’deki Ortalama Yaşam Süresi 78,1
Türkiye’deki Ortalama Yaşam Süresi 78,1