Advert
Advert

Cevhertepe spor’da Hedef 1.Lig

Cevhertepe spor’da Hedef 1.Lig
Cevhertepe spor’da Hedef 1.Lig Ekspres
Bu içerik 1351 kez okundu.
Advert

Cevhertepe spor’da Hedef 1.Lig

 

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.lig 5.gurupta Şampiyonluk mücadelesi veren Kızıltepe Cevhertepe spor kulübü Voleybol takımın hedefi ilk sezonlarında şampiyonluk yaşayıp 1. Ligi yükselmek.

 

Büyüdükleri köyün ismini kulüplerine vererek kurdukları Voleybol takımı ile ilk sezonda katıldıkları 2.ligde 2 maçta 2 galibiyet alarak hedefledikleri 1. Lig yolunda başarılı maçlara imza atan Cevhertepe Voleybol takımı kendi imkanları ile 4 sporcu transfer sezon sonu ipi göğüslemek istiyor.

 

Cevhertepe kulüb başkanı Turgut Cevheroğlu, 2.lige çıktıkları ilk sezonda 1. Lige çıkmak için kendi imkanları ile il dışından 4 sporcu transfer ederek güçlü bir kadro oluşturduklarını belirterek, “Hiç bir kurum ve kuruluştan destek almadan kendi imkânlarımızla Yerli oyuncularımız Şino Cevheroğlu, Ceng Cevheroğlu ve Vedat Algü’nun yanına İstanbul’dan Ufuk Karaburun, Diyarbakır’dan Muhammet Çiya, Adana’dan Muzzaffer Yılmaz ve Şanlıurfa’dan Şehmus Alkan’ı transfer ederek takıma takviye yaptık. İlk hedefimiz ligte şampiyon olup play oflara kalmak ondan sonra bir üst lig 1 Lige çıkmaktır. Bölgede sadece tek amatör futbol olmadığını ve salon sporlarında üst liglerde oynandığını göstermek ve Mardin’i temsil etmek istiyoruz.” Dedi.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.lig 5.gurupta mücadele eden Cevhertepe spor kulübü Voleybol takımının antrenörü Selman Cevheroğlu ise Lige şampiyonluk parolasıyla başladıkları ve ligde oynadıkları 2 maçta 2 galibiyet alarak sezon sonu şampiyonluk yaşamak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “takıma dışardan transferler yaparak gücümüze güç kattık.” İfadelerine yer verdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor