Advert

4.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası Start Verdi

4.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası Start Verdi
4.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası Start Verdi Ekspres
Bu içerik 535 kez okundu.
Advert

4.GELENEKSEL MOVAPARK SATRANÇ TURNUVASI START VERDİ!

 

Movapark alışveriş ve yaşam merkezinin geleneksel satranç turnuvası start verdi.

 

Movapark AVM’nin 4.’süne ev sahipliği yaptığı satranç turnuvası müsabakaları iddiaları sporcuları misafir edecek. Mardin’in ilk alışveriş ve yaşam merkezi Movapark AVM, heyecan dolu etkinliklere yer vermeye devam ediyor.

 

Movapark’ın zihinlere kazınan satranç turnuvası müsabakaları 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Movapark sinema katı kültür sanat alanında her yaştan sporcuya açık olarak gerçekleşecek turnuva şimdiden katılımcıları heyecanlandırmaya başladı.

 

Movapark, Mardin Satranç Federasyonu ve İl Spor Müdürlüğü katkılarıyla 4.kez düzenlenen turnuva 7-12 Yaş Kız- Genel, 13-18 yaş Kız-Genel, 18 yaş ve üzeri genel olarak toplamda 5 kategoride ve il genelinde yaklaşık 250 katılımcının kayıt yaptığı turnuvada öğrenciler dereceye girebilmek için kıyasıya yarışacaklar.

 

Dereceye giren ilk 5 yarışmacı 200.-TL hediye çeki, ikinci olan yarışmacılar 150.-TL hediye çeki ve 3.  olan yarışmacılar 100.-TL hediye çekleri ile ödüllendirilecekler. Katılım yapan diğer yarışmacılara, My Play, Poligon, Go-Kart Bowling bileti ve çeşitli eğlence paketleri hediye edilecek. Kıyasıya mücadele sonucunda şampiyon olan sporcular yapılacak ödül töreni ile hediyelerine kavuşacaklar.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları