Advert

Kızıltepe Anafartalar Okulu Futbolcuları Konuk Etti

Kızıltepe  Anafartalar Okulu Futbolcuları Konuk Etti
Kızıltepe  Anafartalar Okulu Futbolcuları Konuk Etti Ekspres
Bu içerik 804 kez okundu.
Advert

Kızıltepe  Anafartalar Okulu Futbolcuları Konuk Etti

Kızıltepe Anafartalar ilk/ortaokulu öğrencileri Kızıltepe Belediyespor futbolcuları ile söyleşide bir araya geldi.
 

Kızıltepe Anafartalar ilk/ortaokulu tarafından düzenlenen “47 Başlık - 47 Adım Tecrübe Dinamizmle Buluşuyor” projesi kapsamında Kızıltepe Belediyespor futbolcuları ve teknik kadrosu öğrenciler ile söyleşide bir araya geldi.

Anafartalar İlk- Ortaokulu’nda düzenlenen söyleşide okul öğrencileri Mardin 1. Amatörde şampiyonluk mücadelesi veren ve grupta lider durumda bulunan Kızıltepe Belediyespor futbolcuları ve teknik heyeti ile bir araya gelerek, futbol hakkında sohbet ettiler.
Anafartalar Okulu Müdürü Mehmet Ali Demir ve okul idaresinin de hazır bulunduğu söyleşide öğrenciler futbol takımının futbolcu ve hocalarına çeşitli sorular yönelttiler.


Anafartalar Okulu Müdürü Mehmet Ali Demir yaptığı selamlama konuşmasında;” Anafartalar ilk/ortaokulu olarak “4 Başlık - 7 Adım Tecrübe Dinamizmle Buluşuyor” projesi kapsamında Kızıltepe Belediyespor futbolcuları ve teknik heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduk.Mutluyuz,gururluyuz ve ilkler seviyoruz.Ülkemizin inançlı,ahlaklı,sportif ,kültürel ve sanatsal altyapısı güçlü çocuklarımıza ihtiyacımız var. Öğrencilerimize rol model olabilecek sporcu kardeşlerimizi öğrencilerimizle buluşturduk. Öğrencilerimiz sporcu kardeşlerimizin duyduğu andan itibaren heyacanlandılar.Bize yaptığınız bu ziyaret ile öncelikle spor sevgisini aşıladınız.Unutmayacakları bir an yaşattınız.Tekrardan bizim ile olmanızdan dolayı mutlu olduk.Hepinize teşekkür ederim”dedi.

Kızıltepe Belediyespor direktörü Hasan Ablak Atatürk’ün, ‘Spor, yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz. İdrak ve ahlak da bu işe yardım eder. Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar. Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözüyle öğrencilere futbolun ve herhangi bir sporla uğraşmanın önemini anlattı. Söyleşide futbolcularda öğrencilerin merak ettiği sorulara cevap vererek tavsiyelerde bulundular.
Söyleyişe katılan öğrencilerle keyifli vakit geçirerek spor ve futbol hakkında merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olurken, futbolcularda öğrencilerin ilgisinden mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…