Advert

Kahraman: Yarım Kalan İşi Tamamlamak için Aday Oldum

Kahraman: Yarım Kalan İşi Tamamlamak için Aday Oldum
Kahraman: Yarım Kalan İşi Tamamlamak için Aday Oldum Ekspres
Bu içerik 2456 kez okundu.
Advert

“Yarım Kalan İşi Tamamlamak için Aday Oldum”

Ak parti’den Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olan Mehmet Vejdi Kahraman, yarım kalan işini tamamlamak için aday olduğunu açıkladı.

Ak Parti’de dün sona eren adaylık başvurularda Mardin il ve ilçe teşkilatlarına yapılan müracaatların ardından genel merkeze yapılan başvurularda kamuoyuna yansımaya devam ediyor. Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Parti'den Aday Adayı olan Mehmet Vejdi Kahraman, belediye başkanlığı sürecine dikkat çekerek yarım kalan işini tamamlamak için aday olduğunu söyledi.

Adaylık sürecinde Mardin kamuoyunda AK Parti Mardin Milletvekili Adayı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bölge adına görüşen kanaat önderlerinden biri olan Mehmet Vejdi Kahraman ismi aday adaylık sürecinde en çok merak edilen isimlerden biriydi. Kahraman AK Parti Genel Merkezi’ne giderek Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylık başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

 

Adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada, AK Parti Tarihinin Mardin'deki en yüksek oyunu 2014 yerel seçimlerinde büyükşehir adayı olduğu dönemde aldıklarını hatırlatan Kahraman, gerek iç ve dış güçler gerekse de bütün terör örgütlerinin baskı ve şantajlarına rağmen büyük başarı elde ettiklerini ifade etti.

Gelişen, kalkınan, refaha kavuşan bir Mardin için halkını kucaklayan, üreteceği hizmetleri toplumun tüm kesimlerine ulaştıran bir belediyecilik anlayışı için toplumun en alt kesimine ve en üst kesimine aynı davranan samimi ve mütevazi bir yönetim anlayışı için, liyakat donanım ve değerlerle bezenmiş olarak millete hizmet etmek için yola çıktığını anlatan Kahraman, ''Bütün gücümüzle Mardin'e hizmet etmek , hakettiği hizmetlerle milletimizi buluşturmak için, Mardin Büyükşehir Belediye Bakanlığına A. adayı oldum. Liyakat, halkta karşılık, tevazu, samimiyet ve gayret içinde hizmet edeceğiz. Mardin çok güzel olacak. Bu kutlu yolculuğa ben de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve başlarken yaptığı dua ile başlamak istiyorum. "Rabbim; çıktığımız bu kutlu yolculukta, ayaklarımızı doğruluk üzerine sabit kıl. Rabbim, göğsümüzü genişlet, hayır işlerimizi kolaylaştır. Bugün Rabbimize, halka hizmet için bir güzel yolculuğa hazırlanıyoruz. Ya Rab, bizi kibirden muhafaza eyle. Ya Rab, bizi hasetten muhafaza eyle. Ya Rab, bizi haksızlıktan, adaletsizlikten, zulümden beri eyle. Bugün çıktığımız kutlu yolculuğu, Türkiye için, milletimiz için, insanlık için hayırlara vesile eyle Yarabbi… Öncelikle Allah’ın rızasını almak gayesiyle, AK Parti teşkilatlarının desteği, milletin hayır duası, teveccühü ve "Tüm Mardin'in adamı olma" hedefi ile bu yola çıkarak, tüm birikim ve tecrübelerini Mardin'i daha yaşanabilir bir şehir yapmak için AK Parti’den Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Geçen dönemden yarım kalan bir işimiz vardı. İnşallah bu dönemde tamamına erdirerek halkımıza hizmet edeceğiz.''dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…