Advert

Kılıç'a Tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Kılıç'a Tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Kılıç'a Tebrik ziyaretleri devam ediyor. Ekspres
Bu içerik 890 kez okundu.
Advert

AK PARTİ İL BAŞKANI FARUK KILIÇ’A ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR.

 

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den mazbatasını alarak AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevini devralan Faruk kılıç’a tebrik ziyaretleri sürüyor. 7’den 70’e her kesimden yoğun bir ziyaretçi ilgisiyle karşılaşan Kılıç misafirlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

 

Siyasi yaşamında toplum kabul görmüş siyasetçilerin biri olan Faruk Kılıç’ı tebrik etmek ve hayır dualarında bulunmak için her kesimden ziyaretçi Ak Parti Mardin İl Başkanlığı’na tebrik ziyaretine geliyor. AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı döneminde ve siyasi hayatındaki başarısı ve çalışkanlığına tanık oldukları için kendisini ziyaret ederek tebrik etmeye kendilerine görev saydıklarını belirten partililerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kılıç, misafirleri ile tek tek ilgilenip kendilerine teşekkür ediyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkeyi ateşin ortasından alıp kurtardığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Bizler hiçbir zaman Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayarak, o zor ve sıkıntılı dönemlerin tamamında yanında yer almaya çalıştık. Halkına hizmet aşkıyla susamış liderimizin arkasında durmadan yol kat ettik. Davamızdan asla taviz vermedik. Halkımız neyi ne şekilde istiyorsa ona göre yolumuzu tayin edeceğiz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Mardin için, vatandaşımız için tüm varlığımızı ortaya koyarak sahalarda olacağız”.

Kılıç, “Önümüzde meşakkatli ve yoğun bir süreç bizleri bekliyor. Ülkemiz ve Mardin için çok önemli olan mahalli seçimlere girmeden önce tüm çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmemiz gerekiyor. Mardin Büyükşehir Belediyesi ve diğer tüm ilçelerimizi AK Parti belediyecilik anlayışıyla mutlaka bir araya getirmemiz gerekiyor. Bu konuda asla taviz vermeden çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla beraber aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz. Çalışmalarımızı kardeşlik duygularıyla, kimseyi kırmadan gönlüne, yüreğine dokunarak yapacağız. Sokak sokak, kapı kapı dolaşarak en ufak bir rehavete kapılmayacağız. Din, dil, ırk ve köken ayırımı yapmadan Mardin'in her metrekaresine ulaşmayı kendimize şiar edineceğiz. İnanıyorum ki halkımız da bizlere gereken desteği, dün olduğu gibi bugünde verecektir”

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Vejdi Kahramanın açıklanmasıyla birlikte ilçe belediye başkanlarının açıklanması sürecine girdiklerini belirten İl Başkanı Faruk Kılıç, “İlçe belediye adaylarımız kimler olursa olsun Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla birlikte bizler asla kendi aramızda tefrikaya düşmeden AK Parti’nin seçimlerden zaferle çıkması için emek harcayacağız. AK Parti’de küskünlüğe, kırgınlığa yer yok. Ayırmacılığa ve kayırmacılığa asla yer yok. Çünkü Mardin ve Türkiye’nin vaktini boşa harcayacak bir anı bile bulunmamaktadır. Yeni sürecin partimiz ve Mardin adına hayırlar getirmesini temenni ediyor, önümüzdeki yerel seçimlerde halkımızın ilgi ve desteğini bekliyoruz” dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları