Advert

Çakar HDP’den Adaylık Başvurusunda Bulundu

Çakar HDP’den Adaylık Başvurusunda Bulundu
Çakar HDP’den Adaylık Başvurusunda Bulundu Ekspres
Bu içerik 769 kez okundu.
Advert

ÇEV-GÖN BAŞKANI ÇAKAR HDP’DEN ADAYLIK BAŞVURUSUNDA BULUNDU.

 

Çev-Gön başkanı Menduh Çakar HDP’den Kızıltepe belediye başkan adayı oldu.

 

Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için HDP Mardin il başkanlığına başvuruda bulundu.

31 Mart tarihinde yapılacak mahalli seçimler için HDP’de 20 Kasım’da başlayan başvurular devam ederken partiye üye olmadığı gerekçesiyle belediye başkanlığı adaylığı kabul edilmeyen Çev-Gön başkanı Menduh Çakar partiye üyelik işlemlerinin ardından adaylık başvurusunda bulundu.

 

Uzun zamandan beri halkın sosyal medyadan talepleri üzerine ve kendi ideolojisine yakın bulduğu için Halkların Demokratik Partisinden Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığını için bugün partiye resmi başvuruda bulunduğunu açıklayan Çakar, birinci hedefinin HDP’nin oylarını artırmak olduğunu söyledi.

 

Çakar açıklamasında, “ İkinci hedefim şayet ben başkan olursam ilk icraatım belediye güvenlik kapılarını kaldıracağım, başkanlık odasının kapısını kaldıracağım, randevu sistemini kaldıracağım, herkes istediği zaman başkanla görüşebilir olacak. Özgürlük Meydanında bir başkanlık ofisi açacağım. Orada da oturup halkımla olacağım birlik beraberlik içinde güzel bir ekiple ihmal edilen, göz ardı edilen, yıllara bırakılan, kanayan ve öncelik taşıyan sorunların çözümü için hizmete Bismillah diyeceğiz rötuş hizmetler değil kalıcı hizmetlere hız vereceğiz.

Şayet ben başkan olmasam başka bir dost Partimde HDP den Başkan olursa ben bu raporumu kendisine sunup bu sorunların çözmesi için destek verip hizmete devam edeceğiz biz kendimizi yönetelim.” İfadelerine yer verdi.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GEÇEN YIL 61 BİN 235 KİTAP YAYIMLANDI
GEÇEN YIL 61 BİN 235 KİTAP YAYIMLANDI
Türkiyenin Yüzde 28’İ Çocuk
Türkiyenin Yüzde 28’İ Çocuk