Advert

“Siyasette Kadın Çalıştayı” Mardin’de toplanıyor.

“Siyasette Kadın Çalıştayı” Mardin’de toplanıyor.
“Siyasette Kadın Çalıştayı” Mardin’de toplanıyor. Ekspres
Bu içerik 256 kez okundu.

“Siyasette Kadın Çalıştayı” Mardin’de toplanıyor.

 

Çok sayıda milletvekilinin yanı sıra yurt içinden ve yurt dışından da katılımcıların yer alacağı “Siyasette Kadın Çalıştayı” Mardin’de toplanıyor.

 

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK), Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) ve Parlamentolar Arası Birlik (IPU) ortaklığında yürütülmekte olan “Türkiye’de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi” milletvekillerini Mardin’de bir araya getiriyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’den (TBMM) 40’tan fazla milletvekilinin, yurt içinden ve yurt dışından konuk konuşmacıların katılımıyla 1 Aralık 2018, Cumartesi günü gerçekleşecek ve saat 09.00’da başlayacak olan çalıştay Erdoba Elegance Hotel’de düzenlenecek.

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Canan Kalsın, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi, Ülke Direktör Vekili Sabine Freizer, Proje Koordinatörü Parlamentolar arası Birlik Temsilcisi Zeina Hilal, İsveç Büyükelçiliği İnsani ve Katılım Öncesi Mali Yardım Birim Müdürü Malin Stawe, Parlamentolararası Birlik Grubu Türk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve Mardin Valisi Mustafa Yaman Çalıştay’da konuşmacı olarak yer alacaklar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da
En Yüksek İş Memnuniyeti Lüksemburg’da
En Çok Biz Unutuyoruz
En Çok Biz Unutuyoruz