Advert

Kaymakam Yüzer sel yaşanan bölgelerde incelemelerde bulundu

Kaymakam Yüzer sel yaşanan bölgelerde incelemelerde bulundu
Kaymakam Yüzer sel yaşanan bölgelerde incelemelerde bulundu Ekspres
Bu içerik 1042 kez okundu.
Advert

Kaymakam Yüzer selde zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu.

 

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, Kızıltepe’de yaşanan şiddetli yağışlar sonrası meydana gelen selden zarar gören yerlerde incelemelerde bulundu.

 

Kızıltepe ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, son günlerde etili olan şiddetli yağışların ardından yağmur sularının meydana getirdiği selden zarar gören ilçeye bağlı kırsalda yer alan Şenyurt, Dikmen, Harmandüzü, Günlüce ve Eşme Mahallelerini ziyaret ederek buralarda selden dolayı meydana gelen hasarları yerinde inceledi.Yüzer ziyaret ettiği yerleşim alanlarında mağdur aileler ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

 

Son günlerde bölgemizde ve ilçe genelinde yağan şiddetli yağmur sonrası sel nedeniyle bazı kırsal mahallelerimizde hasarlar oluştu diyen Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer: “Kırsal mahallelerimizde oluşan hasarları bizzat yerinde inceleyip tespit ettik. AFAD ve belediye ekiplerimiz, zarar gören kırsal mahallelerimizde çalışmaya başladılar. Bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun, bir daha böyle bir felaketin yaşanmamasını temenni ediyorum. Ekiplerimiz en kısa sürede gerekli yerlere müdahale etmeye gayret ettiler. İnşallah kısa sürede bu çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımıza yardımcı olacaklardır.” dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları