Advert

Yüzer’den Dünya Engelliler Günü Mesajı

Yüzer’den Dünya Engelliler Günü Mesajı
Yüzer’den Dünya Engelliler Günü Mesajı Ekspres
Bu içerik 335 kez okundu.
Advert

Yüzer’den Dünya Engelliler Günü Mesajı

 

Kaymakam/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer,” 3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda bu günün engellilerin yaşam standartlarının geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla ilan edildiğini ve sadece engelliler gününde değil, herkesin her zaman engelli vatandaşlara yönelik duyarlı olması gerektiğini belirterek şunları söyledi;

3 Aralık Dünya Engelliler Günü toplumsal bilincin artmasına ve engellilerin yaşam standartlarının geliştirilmesine katkı sağlayacak önemli bir gün olarak ilan edilmiştir. Bunun farkında olarak bizlerde engelli vatandaşlarımız için hayatı onlara kolay yaşanabilir bir hale getirmek için el birliğiyle çalışmalıyız.

Hepimiz engelli vatandaşlarımıza yönelik duyarlı olmalıyız, onları sadece Dünya Engelliler Günü’nde değil her zaman hatırlayarak yanlarında olmalıyız. Şunu unutmamalıyız ki hepimiz birer engelli adayıyız. Bunun bilincinde olarak bizler engelli vatandaşlarımızın engellerini ortadan kaldırarak, onlara karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesini diliyorum.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları