Advert

Kasap: Artuklu bölgenin parlayan yıldızı olacak

Kasap: Artuklu bölgenin parlayan yıldızı olacak
Kasap: Artuklu bölgenin parlayan yıldızı olacak Ekspres
Bu içerik 862 kez okundu.
Advert

Kasap: Artuklu tarihi, kültürel mirası ile bölgenin parlayan yıldızı olacak

 

MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nurettin Kasap 4 yıllık görev süresinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldı. Kasap görevinin sona ermesiyle birlikte AK Partiden Artuklu İlçe Belediye Başkanlığına adaylık başvurusunda bulundu.

 

MUSİAD Mardin Şube başkanlığına seçildiği dönemde ilk dost meclisi toplantısını basın camiasıyla yapan Mehmet Nurettin Kasap, başkanlık görevini tamamlamasıyla birlikte son dost meclisini yine başlangıçta olduğu gibi basın mensupları ile bir araya gelerek veda etti. Kasap görevden ayrılmadan önce 8 Aralık Cumartesi günü Mardin’de yapılacak olan İnşaat sektörü Sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulacağı programın tanıtımını yaptı.

2 dönem MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığı yapan ve 4 Yıllık görev süresini tamamlayan şube Başkan Mehmet Nurettin Kasap, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli iareler seçimlerinde Artuklu Belediye Başkan adayı olmak üzere Ak Partiden aday adayı oldu.  Adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada, görev verildiği taktirde Mardin'e hizmet etme arzusunda olduğunu söyledi.

Kasap, Basın mensupları ile bir araya geldiği ve MÜSİAD üyelerinin de hazır bulunduğu dost meclisi toplantısında görev yaptığı süre içerisinde birçok başarılı çalışmaya imza attıkları belirterek, "Ocak 2019 tarihinde yapılacak Genel Kurulumuzun tamamlanmasıyla birlikte sürdürmekte olduğum görev sürem resmen tamamlanmış olacak. 4 yıllık MÜSİAD Mardin Şube Başkanlığındaki görev süremin dolmasıyla, kurumumun, arkadaşlarımın, dostlarımın desteği ile Artuklu Belediye Başkan adaylığına talip oldum. Görev verilmesi halinde projelerimi hayata geçirmek istiyorum. Projelerimiz, İnsanı merkezine alan ve temel ihtiyaçlardan başlayan hizmetleri önceleyen çalışmalardan oluşacak. Hayali, süslü vaatler değil, reel uygulanabilir, kabul edilebilir hizmetlerle birlikte temiz ve güvenilir bir belediyecilik örneğiyle şehrimize uygun projeleri hep birlikte hayata geçirmeyi hedefliyoruz.” Açıklamalarına yer veren Kasap, Yapacakları çalışmalarla Artuklu'yu tarihi, kültürel mirası ile bölgenin parlayan yıldızı yapacakları belirterek. “Meselemiz Artuklu, meselemiz Türkiye. Birlikte kazanalım" dedi

Ak Parti Mardin merkez Artuklu ilçe belediye başkanlığına aday gösterilmesi ve kazanması durumunda ise yapmayı hedeflediği hizmetleri ve projelerini şu başlıklarla paylaştı, Turizm, işsizlik, modern sebze hali, halk pazarı, muhtarlar sitesi, yamaç paraşütü, yeşil alan ve parkların arttırılması, trafik sorunu ve basın kurumlarına destek olarak açıkladı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları