Advert

Yıldız Kızıltepe belediye meclis üyeliğine adaylık başvurusunda bulundu

Yıldız Kızıltepe belediye meclis üyeliğine adaylık başvurusunda bulundu
Yıldız Kızıltepe belediye meclis üyeliğine adaylık başvurusunda bulundu Ekspres
Bu içerik 1951 kez okundu.
Advert

Yıldız Kızıltepe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulundu

Genç Girişimci ve Bilgi İşlem Uzmanı Mesut Yıldız Ak Parti´den Kızıltepe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Kızıltepe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvuruları devam ederken başvuru sayısı her geçen gün çoğalıyor. Belediye başkanlığı adaylığı için sürenin sona erdiği Ak Parti’de encümenliklere başvurular devam ediyor. Birçok kesimden ve adayın başvuru yaptığı partinin Kızıltepe ilçe teşkilatında başvurular ve hareketlilik devam ediyor.

Ak Parti´den Kızıltepe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Genç Girişimci ve Bilgi İşlem Uzmanı Mesut Yıldız adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kızıltepe’mize hizmet yolunda sivil toplum örgütlerinden ve partili büyüklerimden aldığım destek ve cesaretle bu göreve talip oldum. Partimizin yetkili kurulları beni bu göreve layık görür ve halkımız teveccüh göstererek bizleri seçerse bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimizi Belediye Meclisinde değerlendirmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GEÇEN YIL 61 BİN 235 KİTAP YAYIMLANDI
GEÇEN YIL 61 BİN 235 KİTAP YAYIMLANDI
Türkiyenin Yüzde 28’İ Çocuk
Türkiyenin Yüzde 28’İ Çocuk