Advert

Anne Üniversitesi’nin mezunları kep giydi

Anne Üniversitesi’nin mezunları kep giydi
Anne Üniversitesi’nin mezunları kep giydi Ekspres
Bu içerik 469 kez okundu.
Advert

Anne Üniversitesi’nin mezunları kep giydi

 

Kızıltepeli 55 kadın, Dünya Kadın Hakları Gününde Anne üniversitesinden mezun olarak kep giydi.

 

Kızıltepe Belediyesi ve Artuklu Üniversitesi (MAÜ) iş birliğiyle düzenlenen Anne Üniversitesinden mezun olan anneler için mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Kızıltepeli 55 kadın, Dünya kadın hakları gününde Anne üniversitesinden mezun olarak kep giydi.


Kızıltepe Belediyesi ve Artuklu Üniversitesi (MAÜ) iş birliğiyle düzenlenen ‘Anne Üniversitesi’ mezunu 55 anne diploma sevinci yaşadı. Artuklu Üniversitesi’nde düzenlenen mezuniyet törenine Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça, Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer’in Eşi Filiz Yüzer Hanımefendi, akademisyenler ve kursta eğitim alan anneler katıldı.

Artuklu Üniversitesi’nde öğretim görevlileri tarafından, çocuk ve kadın hakları, okul başarısında ailenin rolü, Hz. Peygamber ve çocuk, aile ve çocuk mahremiyeti, ebeveyn tutumları ve bağlanma stilleri, sağlık bilgisi ve çevre bilinci, sağlık bilgisi ve beslenme, zor davranışlarla başa çıkma, ev ekonomisi, değerler eğitimi, annelik ve iş hayatı, teknoloji kullanımı ve çocuk, eşler arası ilişkiler ve iletişim konularında eğitim alan anneler kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Artuklu Üniversitesi’nde öğretim görevlileri tarafından, çocuk ve kadın hakları, okul başarısında ailenin rolü, Hz. Peygamber ve çocuk, aile ve çocuk mahremiyeti, ebeveyn tutumları ve bağlanma stilleri, sağlık bilgisi ve çevre bilinci, sağlık bilgisi ve beslenme, zor davranışlarla başa çıkma, ev ekonomisi, değerler eğitimi, annelik ve iş hayatı, teknoloji kullanımı ve çocuk, eşler arası ilişkiler ve iletişim konularında eğitim alan Kızıltepeli 55 anne kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Annelerin mezuniyet heyecanına ortak olan Filiz Yüzer Hanımefendi, anneler arasındaki en genç anneye diplomasını takdim ederek kendisini tebrik etti. Diğer annelere de diplomaları takdim edilerek, kep atma töreni gerçekleştirildi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları