Advert

Kardeşlik Köprüsüne Bir Destek de Hekimoğlu’dan

Kardeşlik Köprüsüne Bir Destek de Hekimoğlu’dan
Kardeşlik Köprüsüne Bir Destek de Hekimoğlu’dan Ekspres
Bu içerik 600 kez okundu.
Yaşar bey çerez Advert

Kardeşlik Köprüsüne Bir Destek de Hekimoğlu’dan

 

İçişleri Bakanlığının Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgesi arasında yürüttüğü kardeşlik projelerine işadamı Celil Hekimoğlu’dan destek.

 

TFF 3.Lig de mücadele eden Trabzon takımı Hekimoğlu Trabzon FK başkanı iş adamı Celil Hekimoğlu 16 Nisan’da Şanlıurfa’da karşılaşacağı Karaköprü belediye spor maçından bir gün önce takım ve teknik heyetle birlikte Trabzon’dan gazete-ajans ve internethaber temsilcileri ile Mardin’de konaklayacak ve maç sabahı maçı izlemek üzere Şanlıurfa’ya geçecek.

Sporun barış-kardeşlik ve dostluk olduğunu dile getiren Hekimoğlu Trabzon Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu “Bizlerde kardeşliğimizin pekişmesi noktasında Güneydoğu ile Karadeniz Bölgesi arasında kurulan dostluk köprülerine katkı sağlamak istedik. Bu amaçla yönetimdeki arkadaşlarımız ve gazeteci arkadaşlarımızla önce 15 Aralık’ta Mardin’e gidecek ardından 16 Aralık’ta Şanlıurfa’da hem maçı izleyecek hem de tarihi-kültürel yerleri ziyaret edeceğiz” dedi. Karşılıklı ziyaretlerin bir-birimizi daha iyi anlama, kaynaşma ve ön yargıları kırma noktasında çok önemli olduğunu ifade eden Hekimoğlu “İçişleri Bakanlığımızca başarılı bir şekilde yürütülen kardeş şehirler projelerinde bizim de katkımız olması bizleri son derece mutlu edecektir. Bu ülkenin bölünmez bütünlüğü ve birliği her şeyden ama her şeyden önce gelir. Hekimoğlu Trabzon futbol kulübü olarak bizim için sahada kazanmak yeterli masada da dost ve kardeş olmak önemlidir” şeklinde konuştu.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
akçaabatlı nazlı     2018-12-15 Trabzon doğu şehirler kardeşlik projesi şov ve çıkara dönüştü hele bir mardinli birde kendini trabzonlu tanıtan ama trabzonda kabul görmeyen bu iki kişi sayın içişleri bakanımızın resimlerini sürekli paylaşıyor bu işten nemalanıyorlar kardeşlikte şov olmaz bunlar kardeşliği pekiştirmekten çok zarar veriyor.... onlar kendilerini bilir ayıptır yazıktır döktükleri yağ kokmaya başladı
Sabahattin derin     2018-12-14 Kusura bakmayın kardeşlik köprüsü diyorsunuzda yıllardır hiçbir futbol takımlarıyla özel maç yada yöneticileriyle hoca veya sporcularla bir iletişim görüşmeniz oldumu hayır buna kardeşlik denilmez halit solhan abimiz hadi gökdemir müdür yönetici olduğunuz külübünüz vardır kim sizi ziyaret eti şimdiye kadar neymiş mardin trabzon kardeşlik köprüsü sadece çıkar köprüsüdür 200 gencin spor yapacağı porojemiz kabul edilmiyor ayda bir keyfi gezmek için yapılan porojeler kabul ediliyor böyle yöneticilid
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Geçen Yıl 3 Bin 218 Kişi Trafik Kazalarında Yaşamını Yitirdi
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!
Bu Besinler Boğaz Ağrısına İyi Geliyor!