Advert
Advert

Kılıç: Sadece Seçimden Seçime Hatır Bilenlerden Olmayacağız

Kılıç: Sadece Seçimden Seçime Hatır Bilenlerden Olmayacağız
Kılıç: Sadece Seçimden Seçime Hatır Bilenlerden Olmayacağız Ekspres
Bu içerik 1189 kez okundu.
Advert

"SADECE SEÇİMDEN SEÇİME HATIR BİLENLERDEN OLMAYACAĞIZ"

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç bazı temaslarda bulunmak amacıyla Derik İlçe merkez ve kırsal mahallelerini ziyaret etti.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Aydın Yücedağ beraberlerindeki heyet eşliğinde bazı temaslarda bulunmak amacıyla Derik İlçe merkezini ve kırsal mahalleleri ziyaret ettiler.

Heyet AK Parti Derik İlçe Teşkilatı’na yaptığı ziyaretin ardından, ilçenin sorunlarını ve yapılan çalışmaları istişare etmek amacıyla Derik İlçe Kaymakamı Hakan Kafkas ile bir araya geldi. İlçe Kaymakamlığına gerçekleştirilen ziyaretten sonra heyet Dikmen ve Erdemli kırsalına geçti.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç gerçekleştirilen ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Özellikle kırsal mahallelerimizde köylü kardeşlerimizin bizlere göstermiş oldukları ilgiye sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah AK Parti olarak bizler sadece seçimden seçime hatır bilenlerden olmayacağız. Bugün olduğu gibi yarında vatandaşlarımızın yanında, hizmetlerinde bulunmak boynumuzun borcu olacaktır. Zaten yaptığımız ziyaretlerin amacı da buydu. İlçemizin ve mahallelerimizin sorunlarını yerinde görmek ve çözüm odaklı planlarla, istişareli bir biçimde en kısa sürede halletmektir.”

Teşkilat yapılanmasına büyük önem verdiklerini belirten AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “17 yıldır AK Parti hükümetlerini zaferden zafere taşıyan kadrolar tertemiz ve güvenilir insanlardan oluşan bir yapılanmanın eseridir. Yaz demeden, kış demeden, terörün zirve yaptığı dönemlerde bile AK Parti kadroları milletine ve vatanına olan bağımlılıklarından taviz vermediler. En olumsuz ortamlarda, dış etkenlerin baskılarına rağmen liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkarak büyük bir vefa örneği sergilediler.  15 Temmuz gecesi ve 27 gün boyunca tutulan nöbetlerin başrollerinde yine AK Parti kadroları vardı. İnşallah önümüzdeki süreçlerde tüm ilçelerimizi ziyaret ederek, ilçe teşkilatlarımızla birlikte tüm kırsal mahallelerimize giderek vatandaşlarımızla hemhal olacağız. Sıkıntılarını dinleyerek çözüm odaklı hareket edeceğiz. Hem de 2019 yılında ki yerel seçimlerin önemine dair bilgilendirmelerde bulunacağız. İnşallah tüm Mardinli hemşerilerimizle beraber önümüzdeki seçimleri zaferle atlatacağız ve aydınlık bir geleceğe hep beraber uzanacağız” açıklamalarında bulundu.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor