Advert
Advert

Gençlerden Grup 84 konserine yoğun ilgi

Gençlerden Grup 84 konserine yoğun ilgi
Gençlerden Grup 84 konserine yoğun ilgi Ekspres
Bu içerik 583 kez okundu.
Advert

Gençlerden Grup 84 konserine yoğun ilgi

2.Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri kapsamında, Grup 84 Mardin'de konser  verdi.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezince, 2.Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri kapsamında, Grup 84 konser verdi. Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde ki konsere gençler yoğun ilgi gösterdi. Salona sığmayan gençler, sık sık seslendirilen şarkılara eşlik ederek gönüllerince eğlendi.

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “ 2. Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri kapsamında programlarımız devam ediyor” dedi.

Gençlerin ve öğrencilerin mutlu olduğu bir şehir için çalıştıklarına dikkat çeken Yaman, hayata geçirilen sanat ve kültür etkinleriyle şehri gençler için cazibe haline getirdiklerini belirtti.

“Gençlik Varsa Gelecek Var” diyerek gençlerden gelen talepler doğrultusunda projeleri ortaya koyduklarını ifade eden Yaman, şöyle devam etti: “İlimizde gençlerimizin mutlu olmasını önemsiyoruz. Bunun için etkinliklerin yanı sıra gençlerimizin gidebileceği nezih ortamları da yapıyoruz. Bölgenin en büyüğü olma özelliğine sahip olan Gençlik Merkezimiz ve bilgi evlerimiz bu duruma en güzel örnektir. Öte yandan gençlerimizin spora yönelmeleri, kişisel gelişimlerini arttırmaları içinde çaba vermekteyiz.”

2. Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri’nin devam ettiğini açıklayan Yaman, bu kapsamda düzenledikleri Grup 84 konseriyle gençlerin gönüllerince eğlendiğini belirtti.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor