Advert
Advert

Bozkurt: Halkımdan aldığım özgüvenle göreve talibim

Bozkurt: Halkımdan aldığım özgüvenle göreve talibim
Bozkurt: Halkımdan aldığım özgüvenle göreve talibim Ekspres
Bu içerik 3246 kez okundu.
Advert

Bozkurt: Halkımdan aldığım özgüvenle göreve talibim oldum

 

HDP’den Kızıltepe Belediye başkanlığı görevine aday adayı başvurusunda bulunan Leyla Bozkurt, Halktan aldığı özgüvenle aday olduğunu ve partisinin vereceği göreve hazır olduğunu söyledi.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde HDP’den Kızıltepe ilçe belediye başkanlığına aday adayı olan ve belli dönemlerde partinin çalışmaların faal olarak yer alan DBP Mardin il eş başkanı Leyla Bozkurt, Halkın, çalışma arkadaşlarının ve parti çalışanlarının önerileri ve destekleri adaylık başvurusunda bulunduğunu belirterek halka hizmet için partisinin vereceği göreve hazır olduğunu söyledi.

17 Aralık tarihinde başvuruların sona erdiği HDP’de Aday adaylık başvurusunda bulunan DBP Mardin il eş başkanı Leyla Bozkurt adaylığı ve öz geçmişi ile ilgili olarak şunları söyledi;

1986 yılında Mazıdağı’nda doğdum. Gurbetçi bir ailenin geçmişiyle çocukluk dönemimi İstanbul’da geçirdim. Lise öğreniminden sonra üniversite kaydını bazı şartlardan dolayı dondurma mecburiyetinde kaldım. Belli dönemlerde partinin faal çalışmalarında yer aldım, 2014 yılı yerel seçimlerinde çevremin önerileri doğrultusunda belediye meclis üyeliğe başvurusunda bulundum. Seçimde aktif bir şekilde partimin saha çalışmalarında yer aldım. Daha sonra DBP Mardin il eşbaşkanlığı görevine yakın çalışma arkadaşları ve parti çalışanlarının önerileri doğrultusunda çalışmalara devam etmekteyim. Stardı verilen yerel seçimde gerek halkımdan aldığım özgüvenle gerek pratik çalışmalarla partimin bana vereceği göreve hazır olduğumu belirterek, 2019 yerel seçiminde HDP Kızıltepe belediye eşbaşkanlık aday adaylığı başvurusunda bulundum. Somut çalışmaların gerçek icraatlarla bütünleştirme tarzıyla tüm aday adaylığında bulunan arkadaşlara başarılar dilerim.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor