Advert
Advert

Çocuklar hayallerini çizdi, Movapark gerçekleştirdi.

Çocuklar hayallerini çizdi, Movapark gerçekleştirdi.
Çocuklar hayallerini çizdi, Movapark gerçekleştirdi. Ekspres
Bu içerik 674 kez okundu.
Advert

ÇOCUKLAR HAYALLERİNİ ÇİZDİ, MOVAPARK GERÇEKLEŞTİRDİ!

“HAYALLERİNDEKİ OYUNCAĞI ÇİZDİN, SANA HEDİYE ETTİK” PROJESİ.

Bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen “Hayalindeki Oyuncağı Çiz Sana Hediye Edelim” projesinin çizimleri Kızıltepe Kaymakamlığı Aile Destekleme Merkezinin katkılarıyla oyuncağa dönüştürüldü. Çocuklar, hayal edip çizdikleri oyuncakların gerçeğini bugün Movapark alış veriş merkezinde düzenlenen etkinlikte aldılar.

 

Movapark alışveriş ve yaşam merkezinin açıldığı günden bu yana çocukların yaratıcılığını geliştiren projeleri hayata geçirdiklerini ve desteklediklerini söyleyen Movapark AVM genel müdürü Nazlı Özdemir etkinlikle ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede, “Movapark Avm, bu yıl 3.’sünü düzenlediği “Hayalindeki Oyuncağı Çiz, Sana Hediye edelim” projesinin atölye çalışmalarını 17 ve 24 Kasım 2018 tarihlerinde tamamlamıştı. Atölyelerde çizimlerini resme dönüştüren 4-8 yaş küçüklerimiz, oyuncaklarını bugün mutlulukla teslim aldılar.

 

Movapark’ın Kızıltepe Kaymakamlığı Aile Destekleme Merkezi katkılarıyla gelenekselleşen projesinde, çizimleri oyuncağa dönüşen çocuklar kadar, emek sahibi kadınlarımızı da heyecana ortak etmiştir. Törende bir araya gelen çocuklar palyaço ile eğlenmiş, yeni yılı şimdiden bi’dolu sevinçle karşılamışlardır. Hayallerine yeni oyuncakları ile kavuşan çocuklarımız sevinçli, biz sevinçli!

 

 

Movapark’ta çocukların hayal güçlerini birleştirmeleri ile ortaya çıkan çizimler, Kızıltepe Aile Destekleme Merkezi kadınları tarafından oyuncağa dönüştürülmüş ve onlarla birlikte heyecanlanma fırsatını kadınlar bir kez daha yaşamışlardır. Çocuklar kadar ebeveynlerini de mutlu eden hediye töreninde hayalleri sevinçlerine yansımıştı.” İfadelerine yer verdi.

 

Kızıltepe Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi bünyesinde faaliyet yürüten kadınların dikmiş olduğu oyuncaklar, Movapark’ta gerçekleşen ödül töreninde Kızıltepe Kaymakamı eşi hanımefendi Filiz Yüzer, Aile Destek Merkezi kadın çalışanları Müdürü Aslı Gülden Çiçek ve Movapark AVM Genel Müdürü Nazlı Özdemir tarafından verildi.

 

mardin kızıltepe mova adem kadın çocuk oyuncak hayal
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor