Advert

Kaymakam Yüzer Yılbaşını Vatandaş ve Görevlilerle Geçirdi

Kaymakam Yüzer Yılbaşını Vatandaş ve Görevlilerle Geçirdi
Kaymakam Yüzer Yılbaşını Vatandaş ve Görevlilerle Geçirdi Ekspres
Bu içerik 872 kez okundu.
Advert

Kaymakam Yüzer Yılbaşı Akşamında Vatandaş ve görevlileri Ziyaret Etti.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer, yeni yıla girerken çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet edip yeni yıllarını kutladı

 

Kaymakam/Belediye Başkan vekili Mehmet Yüzer, 2018'in son akşamında ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ziyaret etti. Yüzer'in ilk olarak Kızıltepe Devlet Hastanesi Acil Servisinde tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulunup sohbet ederek vatandaş ve hastane personelinin yeni yıllarını kutladı. Daha sonra hastanede yatan hastaları da ziyaret eden Yüzer burada 2018’in son gününde doğum yapan aileyi ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundu. Kaymakam Yüzer'e Kızıltepe Devlet Hastanesi başhekimi Ömer Acar ve hastane yöneticileri de eşlik etti.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer Yılbaşı ziyaret ve denetleme kapsamında, Orgeneral Kaya Yazgan Kışlası'nda vatani görevini yapan Komutan ve Mehmetçikleri, Bölge Trafik ve Denetleme İstasyonu'nda görev yapan Polis memurları ve Zabıta Amirliğinde görevli zabıta personellerini ziyaret ederek bir araya gelip sohbet etti, yeni yıllarını kutlayıp hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer resmi kurum ziyaretlerinin yanı sıra Kızıltepe çarşı merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanında gençlerle bir araya gelip kendileri ile sohbet etti. Ziyartelerde İlçe emniyet müdürü Emin Yıldırım'da katıldı.

 

mardin kızıltepe kaymakam mehmetyuzer yılbaşı ziyaret hastane
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor