Advert

Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması

Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması
Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması Ekspres
Bu içerik 215 kez okundu.
Advert

Gazetecilerden 10 Ocak dayanışması

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden Kızıltepe Gazeteciler cemiyeti üyeleri ile Kızıltepe ve Nusaybin de görev yapan gazeteciler meslektaşlarının gününü kutladı.

 

Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerinde de görev yapan Yerel ve Ulusal basın temsilcileri 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesiyle Mardin’de bulunan Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştirerek gazeteciler günlerini kutlayarak dayanışma örneği gösterdi.

 

Gün nedeniyle Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret eden Kızıltepe Gazeteciler cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan Cemiyet üyeleri Faraç Çobanoğlu, Mehmet Ali Demir ve Kızıltepe’de görev yapan Gazeteciler İbrahim Aydoğan, İsmail Aydoğan, Selman Güneş ve Nusaybin ilçesinde görev yapan gazeteci Arif Altunkaynak ile Cihat Şiyak burada Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti başkanı A.Kadir Üründü cemiyet üyeleri Nezir Güneş, Salih Keskin’in Gazeteciler gününü kutlayıp başarılarının devamını dilerken Mardin’de görev yapan Gazeteciler de konuk gazetecilerin günlerini kutladı.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Mardin’de düzenlenen proğram ve etkinliklere birlikte katılan gazeteciler Cemiyet binasında da gün nedeniyle kutlamaya gelen misafirleri birlikte karşılayıp ağırladı. Her iki cemiyet başkanı zor şartlar altında görev yapan gazetecilerin daha iyi şartlarda görev yapmalarını sağlamanın yolunun birlikte hareket etmekten geçtiğinin altını çizdiler.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları