Advert

STK’lerden Gazetecilere 10 Ocak Ziyareti

STK’lerden Gazetecilere 10 Ocak Ziyareti
STK’lerden Gazetecilere 10 Ocak Ziyareti Ekspres
Bu içerik 349 kez okundu.
Advert

STK’lerden Gazetecilere 10 Ocak Ziyareti

 

Kızıltepe’de faaliyet yürüten STK temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Kızıltepe ilçesinde görev yapan gazeteciler çeşitli kurum ve STK’lerden ziyaretler gerçekleştirilerek günleri kutlandı. Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetine yapılan ziyaretlerde halkın gözü kulağı olan ve kamuoyu adına görevi yapan ve gazetecileri bu özel günde ziyarete derk destek vermek ve tebrik etmek amacıyla kendilerini ziyaret ettiklerini belirten ziyaretçiler gazetecilere başarılar dilediler.

Kızıltepe Çiftçiler Derneği başkanı Mikail Erbeyi ve denetleme kurulu başkanı Hanifi Müslümoğlu, Kızıltepe/Mardin Trabzonspor taraftar derneği başkanı İbrahim Aydın, Dunaysır Kültür ve dayanışma derneği başkanı Nasır Aydın ve Kızıltepe Engelliler gücü derneği başkanı Yusuf Taşkın Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ettiler. Cemiyet Başkanı Mehmet Halit Solhan ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Demir ile Mehmet Emin Karakulak tarafından karşılandılar.

Zor şartlar altında kamuoyunu bilgilendirmek için çalışan gazetecilerin kutsal bir görevi ifa ettiklerini belirten STK temsilcileri gazetecilerin gününü kutlayıp başarılar dilediler.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları