Advert

AK Parti'de Mardin ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor

işte açıklanması beklenen isimler...

AK Parti'de Mardin ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor
AK Parti'de Mardin ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor Ekspres
Bu içerik 990 kez okundu.
Advert

AK Parti'de Mardin ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor

 

AK Parti, Mardin'e bağlı 10 ilçede göstereceği belediye başkan adaylarını yarın Mardin’de yapılacak aday tanıtım toplantısıyla açıklayacak.

 

Siyasi Partiler 31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde gösterecekleri adayları kamuoyuna açıklamaya devam ediyorlar. Yapılacak seçimlerde Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıkları için daha önce CHP, geçtiğimiz hafta ise HDP adaylarını açıklamıştı. Ak Parti ise daha önce açıkladığı Büyükşehir Belediye başkanının ardından yarın ilçe belediye başkan adaylarını düzenlenecek tanıtım toplantısı ile açıklayacak.

 

AK Parti Genel Merkez Medya Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın katılımı ile yapılacak ilçe belediye başkan aday tanıtım toplantısı ile ilgili duyuru partinin sosyal medya hesaplarından partililere duyuruldu.

 

AK Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından 12. Ocak 2019 Cumartesi günü Mardin Yay Grand Oteli Toplantı salonunda düzenlenecek olan “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı"nın Saat 14:00'te başlayacağı ve AK Parti Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel, Cengiz Demirkaya, AK Parti MKYK üyesi eski Milletvekili Orhan Miroğlu, Ak Parti il başkanı Faruk Kılıç, ilçe teşkilat başkanlarının da katılacağı proğramın partililere ve halka açık olacağı açıklandı.

 

27 Kasım 2018 tarihinde Mardin Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak Mehmet Vejdi Kahraman isminin açıklanmasının ardından ilçe belediye başkan adaylarını ne zaman ve kimlerin olacağı merak konusu olmuş ve birçok kişinin ismi telaffuz edilmeye başlanmıştı.

Kulislerde ve bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre kesin olmamakla birlikte yarın yapılacak “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı"da  şu isimlerin Ak Parti ilçe belediye başkan adayı olarak açıklanması bekleniyor;

 

Artuklu: Abdulkadir Tutaşı,

Dargeçit: Mehmet Cüneyt Aksoy,

Derik: Şeyhmus Necimoğlu,

Kızıltepe: Şükrü Cevheroğlu,

Mazıdağı: İbrahim Atlı,

Midyat: Veysi Şahin,

Nusaybin: Mehmet Hadi Hamidi,

Ömerli: Hüsamettin Altındağ,

Savur: Oğuzhan Sönmez Kaya,

Yeşilli: Hayrettin Demir.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…